У музеї історії Кам’янського відомий історик Віктор Брехуненко презентував видання “Просторові межі українського світу”

Надіслав: elena , дата: чт, 04/11/2024 - 20:07
мужчина

У музеї історії міста Кам’янського відбулася презентація видання “Просторові межі українського світу. Комплекс уявлень та їхня реалізація в ранньому модерні України XVI-XVIII століття”. Головним спікером заходу виступив відомий український історик Віктор Брехуненко.

Участь у заході взяли викладачі навчальних закладів міста. Про це повідомляє ktoday.com.ua.

Директор музею, Наталія Буланова, підкреслила важливість роботи істориків на власному досвіді. Вона наголосила, що представлена книга має значення як для науки, так і для громадськості. Особливу цінність книзі надають неопубліковані досі джерела, збережені в архівних сховищах.

книга

Зокрема, важливим аспектом є опубліковані картографічні матеріали, які розширюють уявлення про територіальні межі України. За словами директорки, книга має важливе громадсько-політичне та суспільне значення. Вона може стати інструментом в цей важкий час, допомагаючи у формуванні національної свідомості та підтримці української ідентичності.

Віктор Брехуненко зазначив, що запланований переклад книги “Просторові межі українського світу. Комплекс уявлень та їхня реалізація в ранньому модерні України XVI-XVIII століття”, англійською мовою.