22 квітня у світі відзначають Міжнародний День Матері-Землі.
У Німеччині - фестиваль самби, у Нідерландах - конкурс квітів, в Іспанії - День королеви Ізабелли, у Сербії - День пам'яті жертв Голокосту, у США - День Оклахоми.
22 квітня 1370 року почалося будівництво фортеці Бастилія, 1838-го - перший пароплав перетнув Атлантичний океан без зупинки, а у 1906-му відкрилися позачергові Олімпійські ігри в Афінах (Греція).
Православна церква вшановує пам'ять преподобномученика архимандрита Вадима і пам'ять мученика Євпсихія Кесарійського
Міжнародний День Матері-Землі
22 квітня відзначається Міжнародний день Матері-Землі. Його встановила Генасамблея ООН 2009 року, співавторами резолюції виступили понад 50 держав-членів ООН.
У резолюції зазначено, що термін "Мати-Земля" загальноприйнятий у багатьох країнах, він відображає залежність між планетою, її екосистемами і людиною. Також день Землі відзначають у день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна (у Північній півкулі) або осінь (у Південній).
Ще цього дня:
1921 - Міська влада Чикаго ухвалила рішення штрафувати на суму від 10 до 100 доларів жінок, які з'являтимуться на вулицях у коротких спідницях і з оголеними руками;
1952 - 35 млн американців стали свідками прямого репортажу з місця випробувань ядерної бомби в штаті Невада;
1965 - Ухвалено рішення про створення в Києві радіостанції "Промінь".
1969 - У Х'юстоні вперше проведено вдалу операцію з трансплантації людського ока;
1970 - У США вперше у світі відбулося святкування Дня Землі.
2004 - У КНДР зіткнулися два потяги. Один із них перевозив бензин, а інший - вибухонебезпечні речовини. Унаслідок зіткнення загинуло до 3000 осіб, повністю знищено і будівлю вокзалу.