На Дніпропетровщині прибирали береги від сміття

Надіслав: ilona , дата: пн, 09/18/2023 - 14:45
п

16 вересня Міжнародний день чистих берегів. В рамкахцього дня працівники Дніпропетровського рибоохоронного патруля долучилися до прибирання прибережних територій.

Мета заходу – підвищення рівня екологічної культури та стимулювання ековідповідальності населення перед водними ресурсами планети та її водними мешканцями.

Разом з громадськими інспекторами рибоохорони, рибалками-любителями та небайдужими громадянами прибрано від сміття береги Дніпровського водосховища у Самарському, Новокодацькому районах м. Дніпро та в с. Вороново у Синельниківському районі. Також розчищено берегові смуги затоки «Калоша», поблизу м. Кам’янське, Карачунівського водосховища у с. Вільне Криворізького району та Каховського водосховища в межах с. Набережне Нікопольського району та р. Самара у Новомосковському районі. Загальна площа прибраної території склала 3,09 га.

Як зазначив начальник Управління Держрибагентства у Дніпропетровській області Василь Волков, який брав участь у заході разом з інспекторами рибоохоронного патруля, учасникам акції загалом вдалося зібрати майже 800 кг різноманітного сміттям.

Дякуємо усім небайдужим громадянам, які долучилися до прибирання берегів! Закликаємо дотримуватись санітарних норм та необхідності прибирання сміття після прогулянки, під час відпочинку на узбережжі.

Дніпропетровський рибоохоронний патруль нагадує, що дана акція необмежена в часі. Працівники рибоохорони постійно проводять подібні акції та запрошують громадян долучатися. Прибирання берегів завадить потраплянню сміття у воду, а це, в свою чергу, врятує мешканців водойм. Адже щорічно сміття у наших водах стає більше, а це повільно знищує екосистему наших річок та морів.

Довідкова інформація:

Екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів» проводиться у 3-ті вихідні вересня, і організовується по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. У цей день мільйони волонтерів по всьому світу (більше 150 країн) долучилися до глобального прибирання планети. В Україні «Міжнародний день чистих берегів» проводиться втретє і з кожним роком набуває все більшої популярності.