У Кам’янському підбили підсумки міського етапу шкільних ліг «Пліч-о-пліч» (відео)

Надіслав: Александр Бугаев , дата: ср, 01/28/2026 - 18:53
мер

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Сьогодні нагородили фіналістів міського етапу всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» шкільні ліги. У сезоні 2025/2026 навчального року в змаганнях у Кам’янському взяли участь 41 заклад загальної середньої освіти. Було сформовано 204 команди, до складу яких увійшли 1769 учнів. 

Наші шкільні команди змагалися у 26 шкільних спортивних лігах з таких видів спорту, як баскетбол, волейбол, гандбол, масовий футбол, регбі-5, настільний теніс, черліденг, шахи та легка атлетика. Переможці міського етапу отримали медалі, пам’ятні статуетки та сертифікати для придбання спортивного інвентарю. 
«Пліч-о-пліч» — це масштабний всеукраїнський проєкт, який об’єднує школярів навколо спорту, командної гри та здорового способу життя. Для Кам’янського розвиток дитячого і спорту є одним із важливих пріоритетів: ми системно підтримуємо змагання, спортивну інфраструктуру та створюємо умови, щоб якомога більше дітей мали можливість займатися спортом.

Попереду в кращих команд — районний, обласний та всеукраїнський етапи змагань. Будемо щиро вболівати за наших юних спортсменів і підтримувати їх на цьому шляху. Кам’янське — пліч-о-пліч зі своєю молоддю!

2