У Кам’янському продовжується будівництво храму Преображення Господнього

Надіслав: Александр Бугаев , дата: вт, 02/04/2025 - 16:50
храм

Про це повідомляє Парафія Преображення Господнього УГКЦ м. Кам'янського на своїй сторінці у Фейсбук.

Ми продовжуємо будівельні роботи у нашому храмі Преображення Господнього. 

На даний час окрім проведення внутрішніх штукатурних робіт, ми розпочали встановлення теплої підлоги у святилищі храму та інших службових приміщеннях.

Всі ці роботи здійснюються  завдяки допомозі благодійників і меценатів. Окрема подяка міському голові Кам'янського Андрію Білоусову, який надає вагому підтримку та допомогу у  будівництві храму.

Наш парафіяльний храм це не лише місце молитви, але також різноманітної соціальної роботи для нужденних.   При храмі працює центр духовної та психологічної допомоги "Крила". Впродовж тривалого часу наша парафія допомагає військовим,  внутрішньо переміщеним особам, годує щотижня нужденних,  допомагає іншим  потребуючим, які опинилися у складних життєвих обставинах.  При храмі працює  благодійний фонд Карітас Кам'янське, який надає різносторонню допомогу для ВПО та інших вразливих категорій.

Дякуємо усім, хто активно  допомагає в будівництві нашого храму,  а особливо дякуємо ЗСУ,  які захищають нашу землю і дають нам можливість жити у вільній Україні. Молимося за них і просимо Божого захисту і допомоги, - сказано в повідомленні.

Зображення
9