Підготовка

У Кам’янському готуються до опалювального сезону

Надіслав: ilona , дата: пт, 10/13/2023 - 18:02

13 жовтня міський голова Андрій Білоусов провів засідання штабу з питань підготовки міста до опалювального сезону.

Мер заслухав доповіді про поточну ситуацію керівників житлово-комунальних та теплопостачальних підприємств, енергетиків, газовиків, єдиної диспетчерської, аварійної та інших служб, задіяних у підготовчих заходах та проходженні опалювального сезону.  

Дніпропетровщина до зими готова

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 10/03/2023 - 15:09

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.
«Дніпропетровщина завершила підготовку до опалювального сезону. Фінішували роботи в котельнях, багатоповерхівках, школах, лікарнях. 
З-поміж іншого, замінили 57 км старих і аварійних труб. Вже налаштували обладнання й провели пробні пуски тепла. Все це координували спеціально створені штаби – обласний та місцеві. 
Подбали і про те, як будемо боротися із наслідками зимової негоди. Готові майже 700 одиниць спецтехніки – навантажувачів, бульдозерів, грейдерів, снігоочищувачів, ескаваторів. 

Дніпропетровщина виконала понад 90% робіт з підготовки до опалювального сезону

Надіслав: ilona , дата: ср, 09/20/2023 - 09:26

Підготовка до опалювального сезону рухається за графіком. Вже виконано понад 90% запланованого. Про це під час брифінгу про головні події тижня розповів заступник начальника Дніпропетровської ОВА Максим Беспальчук. 

«Підготовку до зими координує спеціальний обласний штаб. На місцях діють районні штаби. На сьогодні вже виконано понад 90% запланованого. Зокрема, у котельнях та житлових будинках», – зазначив Максим Беспальчук.

Готуються й всі підприємства енергозабезпечення.

Камʼянський театр готується до відкриття нового сезону

Надіслав: ilona , дата: пт, 08/04/2023 - 11:40

Здається, минуло лише кілька тижнів, як у Камʼянському завершився театральний сезон, а актори театру ім. Лесі Українки  вже готуються до віткриття нового – 44 сезону. Про те, що чекає на глядачів, розповіли в адміністрації театру.

“Літо стрімко минає, вже зовсім скоро завершаться відпустки у нашої театральної творчої команди й ми з новими силами візьмемося до роботи. До відкриття нового сезону готуємо оновлення однієї з найулюбленіших вистав у нашому театрі – оперети Йоганна Штрауса «Летюча миша».

Кам’янське готується до зими

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 06/27/2023 - 19:41

Про хід підготовки розповів мер Андрій Білоусов.
«Зважаючи на воєнний стан, розглядаємо різні сценарії та заздалегідь готуємося до наступного осінньо-зимового періоду. 
Сьогодні зібрав черговий штаб щодо виконання заходів з комплексної підготовки житлового фонду міста та об’єктів соціальної сфери до роботи в майбутній опалювальний сезон. 

В Кам'янському розпочато підготовку до зими

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 04/13/2023 - 06:41

Про це повідомив мер Андрій Білоусов.
«Зібрав нараду стосовно підведення підсумків минулого опалювального сезону та підготовки до наступного зимового періоду. 
Через постійні ворожі обстріли по об’єктам критичної та цивільної інфраструктури минула зима була найскладнішою за всю історію незалежної України. 
 Дякуючи ЗСУ, злагодженій роботі енергетиків, працівників ЖКГ та всіх інших служб, в цілому ми нормально пройшли минулий опалювальний сезон.