Екс-кам’янчанин чекає дисертацію про яйця

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 10/08/2023 - 12:12
яйця

Колишній нардеп з Кам’янського Віталій Купрій зазначає, що чиновники, які недавно зі скандалами пішли у відставку, зараз знову з’явились у публічному просторі України.
«Старі корумповані, непрофесійні та брехливі чиновники оклигались і починають щось вєщати. І Ваня Баканов став відомим адвокатом, і честь маю Кирило Тимошенко вже на коні (порше), а тут і Ганна Маляр намалювалась - написала глибокий філософський трактат що Путін загрожує людству.
Чекаю наукову дисертацію Резнікова як правильно забезпечувати ЗСУ в умовах воєнного стану», - глузує Купрій у своєму фейсбуці.
Нагадаємо, що екс-міністр оборони Резніков став «героєм» корупційних скандалів саме з закупками для Збройних Сил України. Найбільш відомий з таких скандалів – це закупка яєць для військових по 17 (!!!) гривень за штуку. Отже, якщо продовжити ідею Купрія, то пан екс-міністр у своїй дисертації повинен якось обґрунтувати таку ціну, наприклад, довести, що українські кури несуться лише за попередньої оплати та по ціні не менш як 17 гривень за яйце. Або ж науково довести, що за спецзамовленням Міноборони українські кури несуть спецяйця зі значно поліпшеними смаковими та вітамінними якостями, тому й коштують такі яйця так дорого. Якщо це пану Резнікову вдасться, то його чекає не лише почесна посада посла України в Лондоні, а ще й Нобелівська премія. Хоча краще – Шнобелівська…