Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак очолить Одеську міську військову адміністрацію 

Надіслав: ilona , дата: ср, 10/15/2025 - 11:29
Лисак

Одеську міську військову адміністрацію очолить нинішній голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Президент України Володимир Зеленський вже підписав відповідний указ.

Про це повідомляє ТСН.

Про те, що найближчим часом буде створена Одеська міська військова адміністрація, Зеленський повідомив ще напередодні у вечірньому зверненні. Одразу після цього саме Лисака почали називати як імовірного кандидата на цю посаду.

Хто такий Сергій Лисак — біографія

Сергій Лисак брав участь у бойових діях від перших років війни з Росією. У березні 2022 року указом президента йому було присвоєно звання бригадного генерала.

На посаду головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації його було призначено у лютому 2023 року. За попередньою інформацією, зараз на цій посаді Лисака має замінити його перший заступник Владислав Гайваненко.

Нагадаємо, 14 жовтня Зеленський позбавив українського громадянства мера Одеси Геннадія Труханова, екснардепа від ОПЗЖ Олега Царьова та танцівника балету Сергія Полуніна.