Кам’янське вітає Героїв без зброї - фото

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 09/18/2023 - 12:20
Білоусов

Сьогодні у Кам’янському вітали з професійним святом рятівників районного управління ДСНС України в Дніпропетровській області.

грамоти
На урочисті збори, які відбулися у актовому залі приміщення рай управління, завітали почесні гості – начальник Кам’янської РВА Олег Гапіч та мер міста Андрій Білоусов. Учасники зборів вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв-рятувальників України, які загинули під час нинішньої війни. 

всі
У своєму виступі Олег Гапіч подякував рятівникам за службу, за врятування людей, за хоробрість як при ліквідації надзвичайних ситуацій, так і в умовах фронту. Так, нещодавно кам’янські рятувальники працювали в Херсонській області, де допомагали в ліквідації наслідків катастрофи на Каховській ГЕС. Також Гапіч підкреслив, що місцева влада завжди підтримувала і буде підтримувати надзвичайників, у нашому районі субвенції для рятувальників надходять з бюджетів усіх місцевих громад. Звісно, найбільші кошти надходять з міського бюджету Кам’янського, за що Гапіч особисто подякував мера Андрія Білоусова і в його особі – місцеву громаду міста. Гапіч вручив нагороди районної влади кращим рятівникам району.

гапіч

Також він повідомив, що сьогодні вранці на засіданні штабу оборони району нагородив керівника рай управління ДСНС полковника Володимира Ярему. Крім того, Гапіч вручив рятівникам грамоти-благословення від Дніпропетровської єпархії ПЦУ.

нагородження
Андрій Білоусов у своєму виступі подякував рятівників за сумлінну службу і також вручив нагороди. Головна з них – це грошовий сертифікат на суму 1 мільйон гривень, саме такі кошти будуть перераховані з міського бюджету на допомогу надзвичайникам району і міста. 

сертифікат
Володимир Ярема подякував гостей за привітання і подарунки та підкреслив, що отримана від Кам’янського фінансова допомога піде на придбання нового обмундирування та облаштування приміщень, де надзвичайники несуть свою щоденну службу. Він запевнив, що рятівники і надалі будуть охороняти безпечне життя району та міста. Також він нагородив своїх кращих підлеглих за сумлінну службу.

ярема
До речі. І Олег Гапіч, і Володимир Ярема неодноразово підкреслювали – без фінансової допомоги місцевих бюджетів рятувальникам буде дуже скрутно. І як тут не згадати намір уряду забрати у місцевих громад кошти від «військового» ПДФО, що тут же зменшить місцеві бюджети день на чверть або й на третину. Щоб не вийшло так, що рятівникам допомагати буде просто нікому…