Кам'янське втратило двох захисників

Надіслав: ilona , дата: ср, 06/12/2024 - 12:16
а

Трагічну новину повідомив міський голова Андрій Білоусов.

5 червня поблизу населеного пункту Білогорівка на Луганщині, під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність при захисті Батьківщини, загинув солдат Афанасьєв Ігор Анатолійович.

Ігор Афанасьєв народився 31 жовтня 1980 року в Дніпродзержинську. У 2004 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет. Тривалий час працював на ДП «Стальзавод ТАС». У серпні 2023 року став на захист України та її народу. У нього залишилися донька, батьки та брат.

Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою! Панахида відбудеться 13 червня о 14:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 15:00 на кладовищі по вулиці Романківській.

п

7 червня в лікарні міста Калинівка, перебуваючи на лікуванні поранення, отриманого в березні цього року в бою поблизу населеного пункту Приютне на Запоріжжі, помер солдат Короткий Олексій Костянтинович. У захисника не витримало серце.

Олексій Короткий народився 15 квітня 1987 року в Дніпродзержинську. У 2005 році закінчив ПТУ №24. Працював на ПАТ «Дніпровагонмаш» та ДП «Смоли». У липні 2023 року став на захист України та її народу. У нього залишилися син та мати.

Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою! Панахида відбудеться 13 червня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.

а

Від імені всієї громади міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким полеглих захисників.