На Дніпропетровщині чоловік поцупив чужу картку та витрачав з неї кошти

Надіслав: ilona , дата: ср, 12/31/2025 - 14:52
картка

Витрачав кошти з чужої банківської картки: поліцейські Синельниківщини повідомили місцевому жителю про підозру.

Поліцейські відділення поліції № 3 Синельниківського районного управління поліції встановили обставини злочину.

Як з’ясувалося, 21 листопада 43-річна жінка залишила банківську картку з функцією безконтактної оплати в банкоматі  та не повідомила про це банк. Картку знайшов місцевий житель, який почав витрачати кошти з рахунку.

Зловмисника розшукали, поліцейські встановили всі обставини злочину.

За процесуального керівництва Шахтарської окружної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Поліція закликає громадян дотримуватися правил безпечного користування банківськими картками, особливо в період святкової метушні:

* у разі втрати банківської картки негайно зателефонуйте на гарячу лінію банку та заблокуйте її;

* постійно контролюйте наявність картки, особливо якщо вона підтримує безконтактну оплату;

* не залишайте картку у платіжних терміналах або банкоматах.