Після сварки втекла з дому: на Дніпропетровщині розшукували дівчину-підлітка

Надіслав: ilona , дата: вт, 09/19/2023 - 17:03
в

Поліцейські Нікопольщини за декілька годин розшукали 14-річну дівчину. Правоохоронці обстежили кожну домівку селища, в якому мешкала зникла, перевірили всіх її знайомих, оглянули зупинки, посадки та знайшли дитину.

18 вересня близько 20:30 до ВП№3 Нікопольського районного управління поліції, що в смт.Томаківка, зателефонувала занепокоєна мама неповнолітньої та повідомила, що після сварки з донькою остання пішла з дому та на телефонні дзвінки не відповідає. Правоохоронці відразу розпочали пошуки дитини та через декілька годин її розшукали - дівчина ховалася неподалік місця мешкання.

Ювенальні поліцейські передали неповнолітню матері та провели профілактичну бесіду - раніше таких випадків у родині не було.

Поліція звертається до батьків: пам’ятайте про небезпеку для дітей, особливо в населених пунктах, які постійно перебувають під ворожими обстрілами. Повідомляйте про їх зникнення у найкоротші терміни - це допоможе прискорити встановлення їх місцеперебування та навіть зберегти життя.

Ми не інформуємо громадськість про всі випадки зникнення дітей та самостійно проводимо пошуки, але найголовніше для батьків - своєчасно звертайтеся на лінію 102, як зробила мама 14-річної дівчини.