Стрілянина в Кам'янському: коментар поліції

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/21/2025 - 10:42
в

У Кам’янському поліцейські затримали 44-річного чоловіка, який вчинив стрілянину з автомата. Внаслідок стрілянини люди не постраждали.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського РУП.

Подія сталася 20 квітня близько 14:30 на лівобережжі міста Кам’янське у дворі одного з багатоквартирних будинків. До поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік здійснює постріли з предмета, схожого на автоматичну зброю. На місце події  прибула слідчо-оперативна група та затримала порушника. Під час огляду у нього вилучили зброю, попередньо - це автомат Калашникова. Попередньо, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років.