Резніков

Екс-кам’янчанин чекає дисертацію про яйця

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 10/08/2023 - 12:12

Колишній нардеп з Кам’янського Віталій Купрій зазначає, що чиновники, які недавно зі скандалами пішли у відставку, зараз знову з’явились у публічному просторі України.
«Старі корумповані, непрофесійні та брехливі чиновники оклигались і починають щось вєщати. І Ваня Баканов став відомим адвокатом, і честь маю Кирило Тимошенко вже на коні (порше), а тут і Ганна Маляр намалювалась - написала глибокий філософський трактат що Путін загрожує людству.

Кам’янчанин звернувся до Зеленського

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 09/10/2023 - 10:07

Екс-нардеп з Кам’янського, керівник партії «Рішучі»  Віталій Купрій офіційно звернувся до президента України Володимира Зеленського з вимогою вжити заходів щодо колишнього міністра оборони Олексія Резнікова та його оточення, яких Купрій звинувачує в корупції.
«Політична партія "РІШУЧІ" із головним офісом у Гостомелі направила сьогодні лист Президенту України з проханням ініціювати перевірку антикорупційними органами і СБУ фактів вірогідного відмивання коштів екс-міністром оборони Олексієм Резніковим, вкрадених у ЗСУ. Оприлюдню текст і додам фото:

Кам’янчанин у Великобританії «риє» під екс-міністра оборони

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 09/07/2023 - 13:00

Екс-нардеп з Кам’янського Віталій Купрій зараз перебуває у Лондоні, де, зокрема, намагається переконати британців не приймати у себе звільненого позавчора міністра оборони Резнікова у якості посла України.