Артем Пивоваров і Quest Pistols захопили неочікуваним дуетом на вірші відомого поета (відео)

Надіслав: Margarita , дата: вт, 05/02/2023 - 06:00
Quest Pistols

Український співак Артем Пивоваров та гурт Quest Pistols потішили прихильників неочікуваною дуетною піснею.

Так, артисти поклали на музику вірш поета Григорія Чупринки "Очі" та випустили однойменну пісню. Як пояснив Пивоваров, трек для нього особливий. Піснею він хотів донести, що іноді достатньо одного погляду, аби все зрозуміти, повідомляє tsn.ua.

"Григорій Чупринка, як на мене, один з найромантичніших поетів свого часу. Він оригінально мислив, що вирізняло його з-поміж інших, вмів мальовничо й метафорично характеризувати ті чи інші події у взаєминах. Пісня "Очі" має простий і зрозумілий сенс. Іноді, зустрівши когось, нам навіть не потрібно нічого казати. Достатньо глянути одне одному в очі, щоб зрозуміти все без слів", - говорить Пивоваров.

Також музиканти вже випустили кліп на ліричну пісню. Артисти зробили відеороботу саме чорно-білою. Найбільший акцент у кліпі робився саме на очі.

Зазначимо, гурт Quest Pistols та Артем Пивоваров випустили спільну композицію в рамках авторського проєкту співака "Твої вірші, мої ноти". Виконавець раніше співав у дуеті з alyona alyona, Настею Каменських, Надею Дорофєєвою та іншими.