Мобілізований Сергій Жадан поділився подробицями про свою службу

Надіслав: Margarita , дата: чт, 07/11/2024 - 06:00
Жадан

Сергій Жадан, який близько місяця тому повідомив про мобілізацію, поділився новинами щодо своєї служби. Відомо, що український поет, письменник і музикант є військовослужбовцем 13-ї бригади НГУ "Хартія", і наразі він похвалився, що вже отримав шеврони.

Про це розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на Instagram зірки.

Що написав Жадан

У відповідному пості захисник зауважив, що для нього це честь та відповідальність - отримати шеврони "Хартії". Разом із ним їх також отримали колеги Сергія з гурту "Жадан і Собаки", серед яких Євген Турчинов і Олександр Меренчук.

"Отримали шеврони бригади. Честь і відповідальність", - написав знаменитий українець у блозі.

скрин

Отримання шевронів прокоментував у соцмережах і Турчинов, показавши фото.

"Отримав шеврон бригади. Попереду чекають нові випробування та робота над собою. Маю честь приєднатися до великої і дружньої хартійської родини", - зазначив Євген.

скрин

Що відомо про мобілізацію Жадана

Про рішення долучитися до армії письменник повідомив наприкінці травня. Також тоді йшлося про те, що до "Хартії" разом із ним вступають двоє учасників гурту "Жадан і Собаки", імена яких згадуються вище.

Що стосується 13-ї бригади Національної гвардії України "Хартія", то вона була створена на початку повномасштабного вторгнення як добровільний підрозділ.

Захисники "Хартії" захищали Харківщину та були одними з перших, хто вийшов на кордон з країною-окупантом РФ під час контрнаступу у вересні 2022 року. Зараз воїни цієї бригади стоять на захисті Куп'янсько-Лиманського напрямку.

скрин

Жадан, як відомо, ще продовжує проходити військовий вишкіл. Саме для "Хартії" він збирав фінансову допомогу під час своїх благодійних заходів.