Наляканий Путін у трусах і інтим з Кабаєвою: польський режисер "підірвав" Мережу трейлером політичного трилеру

Надіслав: Margarita , дата: пн, 07/10/2023 - 06:00
Путін

Польський кінорежисер Патрік Вега, відомий також під псевдонімом Бесаліл, показав перший трейлер свого англомовного політичного трилеру "Путін", який розповість про життя російського диктатора.

За словами Веги, ця картина – його "мистецький протест" як проти путіна, так і проти російської агресії в Україні, повідомляє tsn.ua.

У стрічці Вега планує показати загадкові зв'язки кривавого фюрера з мафією у 90-х роках, коли путін був міжнародним радником ексмера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака.

Покажуть у фільмі й особисте життя диктатора. Зокрема, судячи з трейлеру, у стрічці будуть присутні інтимні сцени зі спортсменкою Аліною Кабаєвою. Також у картині йтиметься й про повномасштабну війну, яку путін розв'язав проти України.

скрин

скрин

скрин

"Подорож углиб голови російського диктатора", - такий підпис супроводжує перший трейлер фільму.

Наразі картина перебуває на стадії знімання. Точну дату прем'єри поки не оголошують. Патрік Вега займається пошуком акторів і, подейкують, що в ролі путіна бачить американського актора. Якого саме, тримається в таємниці.

Тим часом юзери так відгукуються про прийдешню картину: "Чув, прем'єру планують на річницю його смерті, швидше б побачити цей шедевр!", "хоч десь я побачу як мучиться путін".

Проте були й ті, хто скептично поставився до стрічки: "Ця людина не заслуговує на жоден фільм", "Нащо знімати фільм про нього? Краще про наших героїв зніміть".