соцмережі

Пробирає до мурах по шкірі: трек «За териконами» розірвав соціальні мережі (відео)

Надіслав: Margarita , дата: вт, 04/02/2024 - 06:40

Поки представники українського шоубізу влаштовують «розбірки» в Мережі між собою або «йдуть в наступ» у Монако чи Дубаї, їх функції — дарувати глядачам надію на перемогу та радість — виконують люди, у яких, можливо, немає музичної освіти, зате є справжня душа і емоції.

Одним з таких «неочікуваних» артистів став військовий ЗСУ Михайло Стасула з позивним Скорпіон, пісня якого «За териконами» несподівано злетіла на вершини хіт-парадів і навіть стала трендом у ТікТок, повідомляє fakty.ua.

Масштабний збій в роботі соцмереж

Надіслав: ilona , дата: вт, 03/05/2024 - 18:44

Стався масштабный збій в роботі Facebook, Instagram WhatsApp. Сервіси наразі недоступні. Частково працює YouTube.

Причиною стало те, що єменські хусити перерубали інтернет-кабелі на дні Червоного моря.

Чотири підводні телекомунікаційні кабелі з 15 були серйозно пошкоджені у водах, що знаходяться під юрисдикцією Ємену. Це призвело до втрати зв'язку між Європою, Азією та Африкою на 25%.

Оля Полякова розкритикувала відомих блогерів та розкрила про них правду

Надіслав: Margarita , дата: вт, 11/14/2023 - 06:00

Українська співачка Оля Полякова неочікувано розкритикувала українських блогерів.

У новому випуску "Дорослих дівчат" артистка зазначила, що в соцмережах показують несправжню картинку. Блогери публікують знімки з купою фотошопу, а також хизуються нереальним життям. До прикладу, Полякова згадала про одного відомого в Мережі чоловіка, який хизувався новим Porsche та заявляв, що й дружині своїй купив. Однак співачка говорить, що це все брехня. Конкретних імен Оля не стала називати, повідомляє tsn.ua.