Кам’янчанин Назар Брильов виступив у складі збірної на чемпіонаті світу

Надіслав: ilona , дата: пт, 09/01/2023 - 09:15
тхеквондо

З 28 по 31 серпня у місті Сараєво (Боснія та Герцеговина) проходив чемпіонат світу серед кадетів з тхеквондо.

У змаганнях взяли участь 622 спортсмена віком від 12 до 14 років. У складі збірної команди України виступав вихованець відділення тхеквондо кам’янської ДЮСШ №4 Назар Брильов, тренерів Олександра Кірпи та Кирила Ковдрі. Про це повідомляє kamyanske.com.ua.

На жаль, Назар поступився спортсмену з Південної Кореї, проте отримав гарний досвід участі в змаганнях такого рівня! Багато років важкої праці, поразок та перемог на змаганнях різного рівня тренеру та спортсмену дали змогу долучитися до самих значних змагань кадецького віку.

– Ми впевнені що всі основні перемоги у Назара ще попереду, працюємо і готуємось далі, – зазначили в ДЮСШ№4. – Вітаємо всіх призерів та учасників змагань нашої збірної команди. Дякуємо батькам Назара, за постійну підтримку. Дякуємо всім причетним тренерам за підготовку на зборах та підтримку. Ми вдячні міському голові Андрію Білоусову та управлінню молоді та спорту за підтримку! Дякуємо ЗСУ за можливість готуватися до змагань.

Нагороди чемпіонату здобули два спортсмени. Срібними призерами у ростовій категорії до 168 см стали: Кирило Кузнецов серед хлопців та Поліна Тупчій серед дівчат.

Зображення видалено.