У Кам’янському привітали чемпіонку України з тенісу

Надіслав: elena , дата: сб, 08/05/2023 - 09:42
Коряк

В Ужгороді з 24 по 30 липня проходив чемпіонат України з тенісу у віковій категорії до 16 років.

Кам’янчанка Софія Стотика привезла з турніру три медалі. Вона стала золотою призеркою у жіночому парному розряді та срібною – в одиночних змаганнях й змішаній парі (мікст). Крім того, дівчина виконала норматив кандидатки в майстрині спорту.

У п‘ятницю, 4 серпня, юну чемпіонку привітав начальник Управління молоді та спорту Едуард Коряк.

– Пишаємось результатами нашої землячки! Хочеться, аби й в подальшому Кам’янське займало високі сходинки, як на міжнародній арені, так і в Україні, – сказав Е. Коряк, – У нас заплановано чимало календарних змагань на осінь, тому думаю, що ми ще не раз зустрінемось і відзначимо наших спортсменів за їхні високі досягнення.

Вихованка тренера Сергія Козченка з кам’янської “ДЮСШ № 3”, наголосила, що теніс – це надзвичайно складна галузь, яка вимагає як фізичних, так і моральних зусиль.

– Близько 9 років тому, мої батьки вирішили віддати мене на заняття з тенісу. Спочатку для мене це було лише хобі, проте з часом я закохалася в цю дисципліну і зрозуміла, що хочу чогось більшого. Тому почала займатися тенісом на професійному рівні, регулярно брати участь у змаганнях та вкладати у це свою душу, – розповіла Соня.

Зазначимо, що у рейтингу тенісисток до 16 років учениця одинадцятого ліцею посідає п’ятдесяту сходинку.

Тепер на Софію чекає чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років. Турнір проходитиме у місті Ужгород з 12 по 21 серпня.