стрибки на акробатичній доріжці

У Камʼянському пройшов чемпіонат міста зі стрибків на акробатичній доріжці

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/20/2023 - 09:12

17 листопада у Камʼянському відбувся відкритий чемпіонат міста зі стрибків на акробатичній доріжці памʼяті Геннадія Горяїнова, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Житомира, Полтави, Києва та Камʼянського. Програма включала в себе юнацькі та дорослі розряди, а також КМС та МС. Загалом за нагороди боролися понад 140 учасників віком від 5 до 18 років.

Кам’янчанин Максим Добродзій виборов “срібло” чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці

Надіслав: ilona , дата: пт, 09/15/2023 - 18:29

У місті Шостка з 11 по 15 вересня проходить Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях беруть участь найсильніші спортсмени з усіх куточків нашої країни, повідомляє kamyanske.com.ua.

Кам’янське представляють 7 акробатів, тренера Віктора Хайманова, вихованці ДЮСШ№4. Усі вони є призерами та переможцями чемпіонату Дніпропетровської області, який пройшов у Кривому Розі з 23 по 25 серпня.

Кам’янські спортсмени вирушають на чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці

Надіслав: ilona , дата: пт, 09/08/2023 - 08:23

У місті Шостка з 11 по 15 вересня відбудеться Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях візьмуть участь найсильніші спортсмени в усіх куточків нашої країни, зокрема й вихованці кам’янської ДЮСШ №4, повідомляє kamyanske.com.ua.

Тренер Віктор Хайманов розповів, що наша команда вирушить на цей захід у складі 7 акробатів. Усі вони є призерами та переможцями чемпіонату Дніпропетровської області, який пройшов у Кривому Розі з 23 по 25 серпня.