Дзюдоїстка з Кам’янського – призерка чемпіонату області
Цими вихідними, 6-7 червня, місто Дніпро перетворилося на арену запеклих та видовищних поєдинків — тут проходив Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед чоловіків та жінок.
Ці змагання зібрали найкращих борців регіону. Вихованка Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» Кам’янської міської ради Кароліна Гаврись виборола срібну нагороду.
У спортивній школі привітали спортсменку з успішним виступом та побажали їй нових перемог, впевненості у власних силах і подальших досягнень на татамі.