усі знаки зодіаку

Гороскоп на 25 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: пн, 09/25/2023 - 06:37

День, коли завдяки потужній позитивній енергетиці можна зрушити гори – причому як у переносному, так і в буквальному значенні слова.

Овен

Коли треба діяти активно, вас зазвичай не доводиться вмовляти, тому сьогодні, працюючи швидко й наполегливо, ви зможете досягти дуже важливої та вагомої мети, яку поставили перед собою.

Гороскоп на 24 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: нд, 09/24/2023 - 08:50

День, коли обов'язково треба приділити час своїй сім'ї, що у вихідний буде неважко.

Овен

Фінансові питання необхідно вирішувати з обережністю — великий ризик витратити суму, яка значно продірявить ваш бюджет, тому краще до магазинів взагалі не заходити — так би мовити, подалі від спокус.

Телець

День, коли не тільки можна, а й потрібно повернути прихильність людини, з якою ви посварилися останнім часом: намагайтеся пояснити їй, що ви не хотіли її образити – просто перестаралися з аргументами.

Близнята

Гороскоп на 23 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: сб, 09/23/2023 - 08:46

День, коли необхідно дотримуватися максимальної обережності у всіх сферах життя й діяльності.

Овен

Тривожні сни, які ви можете побачити цієї ночі, не обіцяють вам нічого поганого, вони – не більше ніж вплив негативної енергетики Місяця, тому не варто через них турбуватися.

Телець

Зіткнувшись з неадекватною чи агресивно налаштованою людиною, намагайтеся не відповідати на її випади взаємністю: так ви не дасте їй підживитися вашою енергією і виб'єте ґрунт у неї під ногами.

Гороскоп на 22 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: пт, 09/22/2023 - 06:39

День, коли головною справою має стати осмислення своїх вчинків з наступними висновками щодо скоєних помилок

Овен

Напередодні вихідних зірки рекомендують вам зайнятися очищенням організму – як на фізичному, так і на моральному рівні: можна не лише перейти на детокс-дієту і піти до сауни, а й відвідати музей або театр.

Гороскоп на 21 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: чт, 09/21/2023 - 07:07

День, коли добро треба робити абсолютно всім – навіть тим людям, які зовсім на нього не заслуговують.

Овен

Можливо, хтось, кому ви колись зробили добру справу, захоче, нехай і через певний час, віддячити вам – у жодному разі не відмовляйтеся, людина зробить це від щирого серця.

Телець

Ініціатива, яку ви виявите сьогодні у вирішенні робочих питань, приверне до вас увагу керівництва – його схвалення торкнеться не лише професійних, а й фінансових перспектив.

Близнята

Гороскоп на 20 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: ср, 09/20/2023 - 06:39

День, коли розумова робота переважає над фізичною – від неї зазвичай буває більше практичної користі.

Овен

Дуже важливо тримати дистанцію з людьми у своєму оточенні – особливо тими, хто не належить до вашого ближнього кола: їхнє біополе може негативно вплинути на ваше, що не найкращим чином позначиться на настрої.

Телець

Навіть якщо у вас немає справи, яку потрібно обов'язково завершити саме сьогодні, пустопорожнє проведення часу категорично не рекомендується – воно зіб'є вас з ділового темпу.

Гороскоп на 19 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: вт, 09/19/2023 - 07:08

День важливих життєвих змін, розпочинати які треба, лише добре подумавши, імпровізації не вдадуться.

Овен

Зірки радять хоча б частину дня провести з друзями – вони, мабуть, ображаються на вас за те, що ви давно не приділяли їм уваги, саме час виправити цю прикру помилку.

Телець

Не варто легковажно ставитися до грошей, дозволяючи собі великі і, що дуже важливо, абсолютно безглузді витрати: Всесвіт може розсердитися через таке марнотратство і зменшити вам утримання.

Гороскоп на 18 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: пн, 09/18/2023 - 07:08

День, коли кожен із нас може відчувати невдоволення – як своїми життєвими та професійними здобутками, так і самими собою.

Овен

Енергію, яка "битиме ключем", необхідно спрямувати в мирне русло – наприклад, почніть, нарешті, роботу над проєктом, який відкладали до довгої скриньки – сил для старту вам вистачить.

Гороскоп на 17 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: нд, 09/17/2023 - 08:59

Цього дня місячного календаря кількість докладених зусиль – у всіх сферах життя та діяльності – переходить у якість.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 17 вересня для Овнів

Від серйозних фізичних навантажень сьогодні краще відмовитися: якщо існує необхідність у роботі, то краще віддати перевагу розумовій праці, яка принесе вагомі результати.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 17 вересня для Тельців

Гороскоп на 16 вересня 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: сб, 09/16/2023 - 09:07

День, який поступово – поволі – підштовхує нас до дій, спрямованих на досягнення поставленої мети.

Овен

Розпочинати роботу над новим проєктом бажано у другій половині дня – зранку вам не вистачить сил навіть для вирішення найпростіших питань, не кажучи вже про важливіші й серйозніші завдання.

Телець

Між розумовою і фізичною працею сміливо обирайте першу: вам вдасться вирішити складне інтелектуальне завдання, яке в будь-який інший час видалося б вам практично нездійсненним.

Близнята