Брежнєв

На Дніпропетровщині успішно воюють з мертвими

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 12/22/2023 - 13:01

У Синельниковому, що на Дніпропетровщині, триває перший етап громадського обговорення щодо перейменування міста. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Синельниківської міської ради, пише «Наше місто».
Так, на виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Українським інститутом національної пам’яті підготовлено  перелік населених пунктів, назви яких містять російську імперську символіку і підлягають перейменуванню.

Дніпро зробить ще один крок у світле майбутнє

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 12/09/2023 - 08:50

У Дніпрі триває декомунізація. Так, звання “Почесний громадянин міста Дніпра” збираються позбавити двох радянських діячів. Йдеться про Леоніда Брежнєва та Миколу Щолокова. Відповідний проєкт рішення Дніпровської міської ради опублікували 8 грудня. Про це повідомляє Інформатор.
Підпису міського голови Бориса Філатова на документі ще немає, тож чинності він ще не набув. Депутати мають проголосувати за нього на сесії.

Влада Дніпра відстояла пам’ять видатного земляка

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 09/13/2023 - 17:16

Міська рада Дніпра не позбавлятиме генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва звання почесного громадянина міста. Про це йдеться у відповіді на відповідну петицію.

Монумент-рекордсмен у Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 07/28/2023 - 16:26

Отже, міська влада Кам’янського виконала свою обіцянку – демонтований вчора на проспекті Свободи бюст Леоніда Брежнєва вчора ж був установлений на відкритому майданчику біля Музею історії міста, де, як кажуть очевидці, має дуже органічний вигляд, «наче тут і стояв».

Відомий кам'янчанин переїжджає до музею - фото

Надіслав: ilona , дата: чт, 07/27/2023 - 11:42

У Кам'янському завершилися роботи з демонтажу бюста Брежнєву.

Після майже двогодинних спроб вдалося зірвати з місця та зачепити на кран мармуровий постамент.
Зараз його завантажили в КРаЗ, туди ж занурили і бюст. У ці хвилини вантажівка та автокран прямують до музею, де сьогодні планується встановити цей монумент на майданчику просто неба.

о

П'ятеро кам'янчан проти демонтажу бюста Брежнєва

Надіслав: ilona , дата: чт, 07/27/2023 - 09:54

На даний момент саме погруддя знято, його поставили поруч на цьому ж майданчику. Наразі робітники намагаються демонтувати постамент, що поки що не дуже виходить.

Як кажуть фахівці, вага постаменту близько 8 тонн. На місці демонтажу зібралося кілька десятків ротозеїв, які на телефони фотографують те, що відбувається.

У Дніпрі воюють з мертвими

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 06/23/2023 - 09:40

На сайті міськради зареєстрована електронна петиція із вимогою позбавити Леоніда Брежнєва звання “почесний громадянин міста Дніпро”. Про це йдеться у відповідній петиції. Автором документу є Микита Винник, пишуть «Лица».

Відомого кам’янчанина позбавили почесного звання

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 05/26/2023 - 19:12

Київська міська рада позбавила сьогодні звання «Почесний громадянин міста Києва» радянського державного і партійного діяча Леоніда Брежнєва, а також ще п’ятьох осіб, що були обрані і працювали на керівних посадах комуністичної партії колишнього СРСР або пов’язані з органами КДБ. За відповідно рішення проголосували 82 депутати.