Медалі

У Кам’янському вручили рідним загиблих Героїв медалі Православної Церкви України «Хрест Свободи»

Надіслав: Margarita , дата: сб, 07/13/2024 - 15:25

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“Сьогодні спільно з настоятелем Козацької Церкви Пресвятої Покрови ПЦУ отцем Феодосієм та представником ТЦК, капітаном Владиславом Мережком вручили рідним наших Героїв медалі Православної Церкви України «Хрест Свободи».

12 військовослужбовців нагороджені посмертно за жертовне служіння задля збереження свободи та незалежності з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Дніпропетровщина серед медалістів чемпіонату України з шашок (чекерс)

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 11/06/2023 - 07:08

Київ, Харків та Кам’янське. Саме представники цих міст стали чемпіонами України з шашок (чекерс) в трьох вікових групах, який цими днями проводиться на базі Дніпровського державного технічного університету. Наразі завершилася перша програма чемпіонату – класична гра, що тривала протягом чотирьох днів.

У Кам’янському відбувся чемпіонат Дніпропетровщини з шашок-100

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 07/24/2023 - 20:35

Змагання, які зібрали майже 30 спортсменів з нашого міста та Дніпра, тривали протягом трьох днів та відбулися на базі КЗ «Ліцей №40» КМР. Чемпіонами області серед чоловіків став майстер спорту Микола Прокопенко, серед жінок – гросмейстер Олена Коротка.

Понад 130 медалей за тиждень: спортсмени області результативно виступили на міжнародних і всеукраїнських змаганнях

Надіслав: ilona , дата: пн, 06/26/2023 - 14:43

За останній тиждень спортсмени Дніпропетровщини взяли участь у восьми чемпіонатах та кубках України. А ще виступили на двох міжнародних змаганнях. Загалом здобули понад 130 медалей. Серед них більш ніж півсотні золотих, майже 50 срібних і понад три десятки бронзових. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Поліцейські Кам’янського вибороли три медалі на чемпіонаті ГУНП з рукопашного бою

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 06/10/2023 - 08:08

Змагання на першість Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області з рукопашного бою серед поліцейських відбулися 9 червня у спортивному комплексі у борцівській залі Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.
У змаганнях взяли участь 56 поліцейських у складі 8 команд.
Запекла боротьба тривала декілька годин. Всі учасники продемонстрували високий рівень професійної підготовки.

Кам'янські пауерліфтери вибороли 24 золоті нагороди на відкритому чемпіонаті міста з класичного жиму лежачи

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 06/05/2023 - 12:39

Змагання обласного рівня відбулися наприкінці травня у спортивному залі Кам’янської ДЮСШ №2 (вул. Колеусівська, 3). Цей турнір мав стати генеральною «репетицією» напередодні чемпіонату світу, що стартуватиме влітку у Франції.Організаторами змагань виступили управління молоді та спорту міста Кам’янське (керівник – Е.Коряк) й місцева Федерація пауерліфтингу (президент – Валентин Маліков).

У скарбничці кам’янських черлідерок 13 медалей

Надіслав: ilona , дата: пн, 05/08/2023 - 10:37

6-7 травня Львів приймав ХVІІ Чемпіонат України з черлідингу серед школярів та студентів.

1500 черлідерів із 13 регіонів з’їхалися, щоб продемонструвати свою майстерність. Кам’янська федерація делегувала на змагання 82 спортсмени від клубу «Іскра» та ШЧСК «Прометей», які вибороли 3 золотих, 5 срібних та 5 бронзових нагород.

На чемпіонаті України з пауерліфтингу кам’янчани в числі найкращих

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 04/14/2023 - 12:55

У Львові завершився чемпіонат України з класичного пауерліфтингу, що проводився серед спортсменів всіх вікових груп та студентів вищих навчальних закладів.

Кам'янчани завоювали три медалі молодіжного чемпіонату Європи з шашок-100

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 03/27/2023 - 08:02

Троє кам’янчан взяли участь у змаганнях з класичної, швидкої та блискавичної ігор молодіжного чемпіонату Європи з міжнародних шашок (вікова категорія до 27 років), які відбувалися у польському місті Julinek (біля Варшави) з 19 по 25 березня. За підсумками 7-денних шашкових баталій нашим спортсменам вдалося вибороти 2 золоті та 1 бронзову нагороди.
Слідом за турніром з «класики», яку завдяки кращим додатковим показникам серед квартету лідерів виграв 16-річний майстер спорту Андрій Блоха (ДЮСШ №2, тренер – І.Губарєв), було проведено ще два євротурніри.