Пауерліфтінг

Кам’янське відділення пауерліфтингу – одне з найкращих в Україні

Надіслав: ilona , дата: чт, 03/07/2024 - 11:51

Кращим відділенням пауерліфтингу в Україні визнано відділення ДЮСШ №2 з Кам’янського.

Приємна новина надійшла з Коломиї (Івано-Франківська область), де з 18 лютого по 1 березня відбулися три поспіль чемпіонати України з пауерліфтингу. За підсумками 2023 року Дитячо-юнацька школа №2 Кам’янської міськради увійшла у топ-10 кращих відділень країни з пауерліфтингу.

Про це повідомив голова Кам’янської федерації пауерліфтингу, тренер ДЮСШ №2 Валентин Маліков, якому на церемонії відкриття організатори вручили відповідну відзнаку.

Спортсменки з Кам’янського вибороли нагороди чемпіонату світу

Надіслав: ilona , дата: пн, 08/28/2023 - 10:15

26 серпня на чемпіонаті світу у Румунії Клуж-Напоко кам’янчанка Музиченко Тетяна вихованка КЗ “ДЮСШ 2” КМР виборола срібло Чемпіонату.

Також спортсменка завоювала дві малі нагороди в окремих вправах: Золото у присіді їй підкорилися 155 кг та бронзу у жимі лежачи 77.5 кг. Та виконала норматив Майстра спорту України вперше.

В категорії 69 кг серед дівчат збірну України представляла наша вихованка КЗ “ДЮСШ 2” КМР Домініка Атаева. Домініка виборола бронзу в сумі триборства і малі нагороди в окремих вправах бронза в жимі лежачи.

Кам'янські пауерліфтери вибороли 24 золоті нагороди на відкритому чемпіонаті міста з класичного жиму лежачи

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 06/05/2023 - 12:39

Змагання обласного рівня відбулися наприкінці травня у спортивному залі Кам’янської ДЮСШ №2 (вул. Колеусівська, 3). Цей турнір мав стати генеральною «репетицією» напередодні чемпіонату світу, що стартуватиме влітку у Франції.Організаторами змагань виступили управління молоді та спорту міста Кам’янське (керівник – Е.Коряк) й місцева Федерація пауерліфтингу (президент – Валентин Маліков).

Кам'янчанка стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу - фото

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 05/09/2023 - 16:58

З 2 по 7 травня у датському містечку Тистед відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед всіх вікових груп та дорослих. У змаганнях серед дівчат, у ваговій категорії до 52 кг чемпіонкою Європи стала Тетяна Музиченко з Кам'янського.