У Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної аварії
2 липня, на проспекті Аношкіна відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим у трамвайній аварії 1996 року. На заході були присутні секретар міської ради Наталія Ктітарова, керівники виконавчих органів міської ради, постраждалі в аварії, члени сімей загиблих та духовенство. За померлими відправлено панахиду.
2 липня 1996 року у місті сталася аварія на міському електротранспорті, в якій загинуло 29 осіб, ще 5 померли у лікарнях, 119 осіб отримали поранення різного ступеню важкості.