Зеленський

Політик з Кам’янського вибачився перед українцями

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 05/21/2023 - 15:50

Як ми вже повідомляли, сьогодні виповнюється 4 роки інаугурації президента Зеленського.
Серед тих, хто активно лобіював якнайскоріший вступ Зеленського на посаду № 1, був і нардеп з Кам’янського Віталій Купрій. Саме він тоді вийшов на трибуну Верховної Ради з петлею з мотузки (на фото), погрожуючи повісити тих, хто заважатиме Зеленському якнайшвидше стати повноцінним головою держави. Тому цікаво почитати, що сьогодні каже Купрій з приводу і президента, і своїх дій 4 роки назад. 

Зеленський проти власників Каметсталі?

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 05/13/2023 - 08:57

Саме такий висновок можна зробити з учорашнього допису президента в соцмережах.
«Сьогодні у нас санкційний день. Є кілька санкційних пакетів, підписав відповідні укази.
Перший санкційний пакет – щодо Запоріжсталі. Своїм указом наклав обмежувальні заходи на 41 особу – 13 фізичних та 28 юридичних, – за допомогою яких РФ зберігала контроль над підприємством, шкодила нашій економіці. Запускаємо процедуру конфіскації російської частки – вона працюватиме для України й українців», - написав Зеленський.

В Україні з'явилося нове свято

Надіслав: Margarita , дата: пт, 04/14/2023 - 06:44

Президент Володимир Зеленський запровадив День працівника оборонно-промислового комплексу України. Свято відзначатимуть щороку 13 квітня, повідомила прес-служба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

З ініціативою запровадити День працівника оборонно-промислового комплексу виступив Мінстратегпром. 13 квітня обрали, бо цього дня роком раніше українська протикорабельна ракета "Нептун" потопила флагман російського флоту крейсер "Москва". Це було перше бойове застосування вітчизняної ракети.

На Дніпропетровщині звільнено керівника району

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 03/30/2023 - 10:08

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Рублевського з посади голови Павлоградської районної державної адміністрації Дніпропетровської області.
Відповідне розпорядження №37/2023-рп опубліковане на сайті глави держави, передає Укрінформ.
"Звільнити Рублевського Сергія Петровича з посади голови Павлоградської районної державної адміністрації Дніпропетровської області", - йдеться у документі.
Зазначається, що посадовця звільнено згідно з поданою ним заявою.
Рублевський очолював Павлоградську РДА з квітня 2021 року.