кікбоксинг

Кам’янчанин Валентин Клінов став майстром спорту міжнародного класу з кікбоксингу

Надіслав: ilona , дата: вт, 01/02/2024 - 08:40

Чудову новину повідомили в кам’янській ДЮСШ№5. Наказом № 7631 від 19.12.2023 року неоднократному чемпіону України та Кубку України з кікбоксингу ІСКА, дворазовому чемпіону Світу та Європи, чемпіону Німеччини, майстру спорту України, вихованцю ДЮСШ№5 спортивно-патріотичного клубу бойових мистецтв “Зевс” Валентину Клінову присвоєно почесне звання “Майстра спорту міжнародного класу”.

Про це повідомляє kamyanske.com.ua

Кам’янчани стали призерами всеукраїнських змагань з кікбоксингу

Надіслав: ilona , дата: пн, 12/04/2023 - 09:42

У Києві з 30 листопада по 3 грудня відбулися Кубок України за участю дорослих та всеукраїнський чемпіонат серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу ІСКА.

Змагання проводилися на честь загиблих героїв України, повідомляє kamyanske.com.ua

Всього за нагороди на Кубку боролися 150 дорослих спортсменів. Інші змагання зібрали 325 бійців. Кікбоксери захищали честь 34 клубів із 18 областей.

Кам’янські кікбоксери перемогли на чемпіонаті України

Надіслав: ilona , дата: пн, 11/27/2023 - 11:53

З 22 по 24 листопада в Києві, в спортивному залі Київського національного університету будівництва і архітектури, проходив чемпіонат України з кікбоксингу версії K-1.

У змаганнях взяли участь біля 600 спортсменів. Від Федерація ММА Дніпропетровської області виступали представники кам’янського Спортивного клубу “Герць-ММА”.

Змагалися два спортсмени – Богдан Богодюк, вагова категорія 71 кг, вікова 15-16 років, і Рибальченко Денис, вагова категорія 45кг, вікова 13-14 років. Всі бої хлопці виграли достроково.

Кікбоксери Кам’янського перемогли на чемпіонаті області

Надіслав: ilona , дата: вт, 11/14/2023 - 10:50

10 листопада відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з кікбоксингу за версією К-1. Двоє кам’янчан стали переможцями змагань, повідомляє kamyanske.com.ua

Чемпіонат зібрав понад 100 спортсменів Дніпропетровщини, серед яких були троє вихованців Кам’янського СК “Герць-ММА”: Богдан Богодюк (до 71 кг), Денис Рибальченко (до 45 кг) та Дмитро Новіков (до 48 кг), тренера Антона Єрмашкевича.

Хлопці добре виступили та завоювали два перших і одне друге місце.

Так, перемогу у своїх вагових категоріях здобули Богдан та Денис, Дмитро став другим.

Кам’янські кікбоксери - призери чемпіонату світу

Надіслав: ilona , дата: вт, 10/24/2023 - 08:54

З 18 по 22 жовтня в німецькому Мюнхені проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA серед дорослих, молоді, юнаків та дітей.

У змаганнях взяли участь 2000 спортсменів з 38 країн світу.

Збірну України з Дніпропетровської області представляли два спортсмени кам’янської ДЮСШ№5 бійцівського клубу “ЗЕВС”, Заслуженого тренера України Олександр Панібудьласка – Майстер спорту України Валентин Клінов та кандидат в майстри спорту Діана Харгел.
Наші спортсмени змагались в чотирьох дисциплінах і вибороли 5 нагород.

Кам'янчанин завоював титул чемпіона Німеччини

Надіслав: ilona , дата: пн, 10/02/2023 - 15:00

1 жовтня мешканець Кам'янського в Німеччині (місто Росток) Тімур Колішевський, вихованець Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, завоював новий титул чемпіона з кікбоксингу (К-1) версія IPTA у категорії 74 кг.

Бій проходив із сильним та досвідченим суперником, призером Чемпіонату Європи 2022 року – Норманом Аурасом. У березні 2023 року Тімур програв Норману бій за звання чемпіона у вазі 72,5. Після невдалого виступу було призначено дату повторної зустрічі на рингу. У результаті Тімур завоював новий чемпіонський титул.

Понад 30 медалей та путівка на чемпіонат світу: кікбоксери Кам’янського повернулися зі всеукраїнських змагань

Надіслав: ilona , дата: пт, 05/05/2023 - 18:58

З 27 по 30 квітня у спорткомплексі Львівської духовної семінарії проходив чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА за участю більш 500 спортсменів, які представляли 17 регіонів України. Кам’янське представляла команда бійцівського клубу «Зевс» ДЮСШ №5.

Як зазначив тренер Олександр Панібудьласка змагання видалися дуже важкими та виснажливими.

Кам'янські кікбоксери - призери чемпіонату України

Надіслав: ilona , дата: пн, 05/01/2023 - 11:11

З 27 по 30 квітня в спорткомплексі Львівської Духовної Семінарії пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. В змаганнях взяли участь 527 спортсменів з 20 областей.