Брежнєв

Влада Дніпра відстояла пам’ять видатного земляка

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 09/13/2023 - 17:16

Міська рада Дніпра не позбавлятиме генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва звання почесного громадянина міста. Про це йдеться у відповіді на відповідну петицію.

Монумент-рекордсмен у Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 07/28/2023 - 16:26

Отже, міська влада Кам’янського виконала свою обіцянку – демонтований вчора на проспекті Свободи бюст Леоніда Брежнєва вчора ж був установлений на відкритому майданчику біля Музею історії міста, де, як кажуть очевидці, має дуже органічний вигляд, «наче тут і стояв».

Відомий кам'янчанин переїжджає до музею - фото

Надіслав: ilona , дата: чт, 07/27/2023 - 11:42

У Кам'янському завершилися роботи з демонтажу бюста Брежнєву.

Після майже двогодинних спроб вдалося зірвати з місця та зачепити на кран мармуровий постамент.
Зараз його завантажили в КРаЗ, туди ж занурили і бюст. У ці хвилини вантажівка та автокран прямують до музею, де сьогодні планується встановити цей монумент на майданчику просто неба.

о

П'ятеро кам'янчан проти демонтажу бюста Брежнєва

Надіслав: ilona , дата: чт, 07/27/2023 - 09:54

На даний момент саме погруддя знято, його поставили поруч на цьому ж майданчику. Наразі робітники намагаються демонтувати постамент, що поки що не дуже виходить.

Як кажуть фахівці, вага постаменту близько 8 тонн. На місці демонтажу зібралося кілька десятків ротозеїв, які на телефони фотографують те, що відбувається.

У Дніпрі воюють з мертвими

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 06/23/2023 - 09:40

На сайті міськради зареєстрована електронна петиція із вимогою позбавити Леоніда Брежнєва звання “почесний громадянин міста Дніпро”. Про це йдеться у відповідній петиції. Автором документу є Микита Винник, пишуть «Лица».

Відомого кам’янчанина позбавили почесного звання

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 05/26/2023 - 19:12

Київська міська рада позбавила сьогодні звання «Почесний громадянин міста Києва» радянського державного і партійного діяча Леоніда Брежнєва, а також ще п’ятьох осіб, що були обрані і працювали на керівних посадах комуністичної партії колишнього СРСР або пов’язані з органами КДБ. За відповідно рішення проголосували 82 депутати.