чемпіонат світу

Черлідерка з Кам’янського у складі збірної України стала четвертою на чемпіонаті світу

Надіслав: ilona , дата: пт, 04/26/2024 - 10:53

24 квітня фристайл-дует збірної команди України з черліденгу виступив на Чемпіонаті світу в американському Орландо.

Український фристайл дует Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва, вихованка кам’янської школи черліденгу “Прометей”, посів високе 4 місце у фіналі чемпіонату світу.

Вітаємо всю черліденговому родину України, тренера-хореографа Крістіну Юхімчак, особистих тренерів спортсменок Наталю Блажко та Олену Козинець, президента Федерації Юрія Крикуна та першого віце-президента Федерації Ганну Андрієнко з цим високим результатом.

Кам’янчанин виборов право виступати на чемпіонаті світу

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/12/2024 - 18:05

Вихованець федерації кіокушин-кан карате м. Кам’янського Тимур Клішевський отримав право виступати на Чемпіонаті Світу.

10 лютого 2024 року, в Німеччині (м. Дуйсбург) Тимур став срібним призером турніру «Samonte Cup». Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат світу-2024 за версією WKU. Тимур Колішевський виступав у двох розділах: «full-contact» та «kick-light».

Вихованці кам’янської ДЮСШ№3 взяли участь у чемпіонаті світу з шашок

Надіслав: ilona , дата: вт, 11/07/2023 - 09:20

З 27 жовтня по 4 листопада у польському місті Поліце проходив чемпіонат світу з шашок-100 серед молоді, повідомляє kamyanske.com.ua

Учасниками стали хлопці і дівчата вікових груп U19, U16, U13, U10. Серед них були кам’янські шашисти, вихованці ДЮСШ№3, Мирослава Бердник (U10) та Максим Кривоніс (U13), тренера Альони Губарєвої.

Протягом 10 днів наші спортсмени брали участь у змаганнях з класичної, швидкої, та блискавичної гри. Іх супротивниками були шашисти з Польщі, України, Нідерландів, Литви, Латвії, Естонії, Монголії, Азербайджану та Тайваню.

Шашкісти з Кам’янського прямують на чемпіонат світу

Надіслав: ilona , дата: ср, 10/25/2023 - 11:15

Про участь у міжнародних змаганнях повідомила тренер Альона Губарєва.

Кам’янські спортсмени Мирослава Бердник та Максим Кривоніс разом із тренеркою вже відправилися на чемпіонат світу з шашок 100 серед молоді, який пройде з 26 жовтня до 4 листопада у польському місті Поліце.

Спортсмени, батьки та тренерка висловлюють подяку депутату Сергію Миршавці, підприємству Каметсталь та небайдужим людям зі всього світу, які зробили можливою участь наших шашкістів у змаганнях світового масштабу.

Кам’янські кікбоксери - призери чемпіонату світу

Надіслав: ilona , дата: вт, 10/24/2023 - 08:54

З 18 по 22 жовтня в німецькому Мюнхені проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA серед дорослих, молоді, юнаків та дітей.

У змаганнях взяли участь 2000 спортсменів з 38 країн світу.

Збірну України з Дніпропетровської області представляли два спортсмени кам’янської ДЮСШ№5 бійцівського клубу “ЗЕВС”, Заслуженого тренера України Олександр Панібудьласка – Майстер спорту України Валентин Клінов та кандидат в майстри спорту Діана Харгел.
Наші спортсмени змагались в чотирьох дисциплінах і вибороли 5 нагород.

«Бронза» чемпіонату світу їде до Кам’янського - фото

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 10/14/2023 - 14:23

На острові Кюраса́о, що знаходиться  в  Карибському  морі, біля північних берегів Венесуели, завершився чемпіонат світу з шашок-100 серед чоловіків та жінок.
Бронзову нагороду змагань серед  жінок виборола  кам'янчанка, міжнародний гросмейстер, керівник гуртка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Олена Коротка.

Кам’янчанин Назар Брильов виступив у складі збірної на чемпіонаті світу

Надіслав: ilona , дата: пт, 09/01/2023 - 09:15

З 28 по 31 серпня у місті Сараєво (Боснія та Герцеговина) проходив чемпіонат світу серед кадетів з тхеквондо.

У змаганнях взяли участь 622 спортсмена віком від 12 до 14 років. У складі збірної команди України виступав вихованець відділення тхеквондо кам’янської ДЮСШ №4 Назар Брильов, тренерів Олександра Кірпи та Кирила Ковдрі. Про це повідомляє kamyanske.com.ua.

Тхеквондист з Кам’янського у складі збірної України бере участь у чемпіонаті світу

Надіслав: ilona , дата: вт, 08/29/2023 - 09:31

28 серпня у місті Сараєво (Боснія та Герцеговина) стартував чемпіонат світу серед кадетів з тхеквондо, повідомляє kamyanske.com.ua.

У змаганнях беруть участь 622 спортсмена віком від 12 до 14 років.

В складі збірної команди України виступає вихованець відділення тхеквондо кам’янської ДЮСШ №4 Назар Брильов, тренерів Олександра Кірпи та Кирила Ковдрі.

Змагання триватимуть до 31 серпня. Бажаємо успіху та вдалих виступів нашій команді.

Спортсменки з Кам’янського вибороли нагороди чемпіонату світу

Надіслав: ilona , дата: пн, 08/28/2023 - 10:15

26 серпня на чемпіонаті світу у Румунії Клуж-Напоко кам’янчанка Музиченко Тетяна вихованка КЗ “ДЮСШ 2” КМР виборола срібло Чемпіонату.

Також спортсменка завоювала дві малі нагороди в окремих вправах: Золото у присіді їй підкорилися 155 кг та бронзу у жимі лежачи 77.5 кг. Та виконала норматив Майстра спорту України вперше.

В категорії 69 кг серед дівчат збірну України представляла наша вихованка КЗ “ДЮСШ 2” КМР Домініка Атаева. Домініка виборола бронзу в сумі триборства і малі нагороди в окремих вправах бронза в жимі лежачи.

Дніпрянка Ярослава Магучіх — чемпіонка світу з легкої атлетики

Надіслав: ilona , дата: пн, 08/28/2023 - 09:26

21-річна спортсменка з Дніпра виграла фінал зі стрибків у висоту на світовій першості в угорському Будапешті, який завершився 27 серпня.

Українка єдина з учасниць фіналу взяла висоту 2.01 м. В боротьбі за золоту нагороду Ярослава обійшла двох представниць Австралії, які завершили змагання на позначці 1.99 м. Елеанор Паттерсон Паттерсон, завдяки перевазі за спробами, стала срібною призеркою, Нікола Оліслагерс — бронзовою.
Магучіх також виконала олімпійський норматив на Ігри в Парижі-2024 (1.97 м).