Чемпіонат України

Кам’янські тенісистки стали призерками чемпіонату України

Надіслав: ilona , дата: пн, 07/15/2024 - 10:43

З 8 по 14 липня в місті Київ пройшов чемпіонат України з тенісу серед юнаків та дівчат до 12 років. Змагання зібрали більше 100 спортсменів з 24 населених пунктів країни.

Кам’янське представляли вихованки кам’янської ДЮСШ№3 Марія Кочерженко та Анна Кузнєцова, тренера Сергія Козченко. Спортсменки добре виступили та здобули дві золоті та дві срібні нагороди.

Марія посіла перше місце в особистому розряді і друге місце у парному розряді. Аня – друге місце в особистому розряді і перше місце у парному розряді.

Кам’янчани стали призерами командного чемпіонату України з веслування на байдарках та каное

Надіслав: ilona , дата: ср, 07/10/2024 - 11:01

З 3 по 7 липня у місті Умань проходив командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед ДЮСШ та СДЮШОР, повідомляє kamyanske.com.ua.

У змаганнях взяли участь 327 спортсменів з 19 областей нашої країни. Це був фінал серед спортивних шкіл, відбір до яких проходив на зональних змаганнях.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ№1. Вони гідно виступили та посіли призові місця.

Кам'янчани стали призерами чмпіонату України з шашок

Надіслав: ilona , дата: пт, 06/28/2024 - 13:07

З 20 по 25 червня в місті Івано-Франківськ проходив чемпіонат України з шашок-100 серед молоді. Змагання проходили у шести вікових групах (до 8, 10, 13, 16, 19 та 26 років) та зібрали більше ста учасників.

Збірній команді шашкістів Дніпропетровської області тричі вдалося стати чемпіонами України у командному заліку відразу у трьох програмах змагань: класична, швидка та блискавично гра. На другому місці Харківська область. Третє посіла Івано – Франківщина.

Кам’янчанка стала срібною призеркою чемпіонату України з акватлону

Надіслав: ilona , дата: вт, 06/25/2024 - 12:37

З 22 по 23 червня у місті Черкаси пройшли одразу декілька спортивних змагань: Чемпіонат України з акватлону (юніори, юнаки, кадети), Чемпіонат України з акватлону в естафетах-мікст (серед вікових груп), Відкритий чемпіонат м. Черкаси з триатлону (акватлону) та 5-й етап Всеукраїнських змагань з триатлону (акватлону) “Дитяча ліга”.

У змаганнях взяли участь близько 200 учасників з восьми областей країни, серед них і кам’янчани. Про виступ наших спортсменів розповів тренер Юрій Макогонов, повідомляє kamyanske.com.ua

Кам’янський веслувальник Захар Іванчук - призер чемпіонату України в Умані

Надіслав: ilona , дата: вт, 05/28/2024 - 09:00

З 22 по 27 травня в місті Умань пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав понад 300 учасників з різних куточків країни.

Про це повідомляє kamyanske.com.ua

На цих змаганнях кам’янську Дитячо-юнацьку спортивну школу №1 представляв кандидат у майстри спорту України Захар Іванчук, який показав чудовий результат:

Кам’янські кікбоксери вибороли 18 медалей на чемпіонаті України

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/29/2024 - 14:29

З 25 по 28 квітня в місті Київ відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях взяли участь 587 спортсменів з 20 областей країни. Дніпропетровську область на цих змаганнях представляла команда з 9 спортсменів кам’янської ДЮСШ №5, бійцівського клубу “ЗЕВС”. Спортсмени гідно виступили та здобули 18 нагород, з яких 3 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей.

Кам’янчанка посіла третє місце на чемпіонаті України з велосипедного спорту

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/22/2024 - 12:52

З 18 по 20 квітня у Львові пройшов чемпіонат України з байку в парній та гонці елімінатор, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях взяли участь 100 спортсменів з різних областей України. Також серед учасників була вихованка кам’янської ДЮСШ №4, відділення велоспорту, Танцура Катерина, тренера Сергія Федоренка. Спортсменка добре виступила та посіла 3 місце серед жінок в гонці елімінатор.

Кам'янські гандболістки посіли 2 місце на чемпіонаті України

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/22/2024 - 11:48

21 квітня у місті Рівне закінчився чемпіонат України з гандболу серед команд жіночої Вищої ліги 2023-2024. За результатами змагань команда кам’янської ДЮСШ №1 “Дніпро-Кам’янське” посіла 2 місце, набравши 26 очок.

Готували дівчат до змагань тренери Олег Усенко, Оксана Усенко та Олена Гончар.

Церемонія нагородження призерів чемпіонату пройшла після завершення заключного, 6-го туру.

Кам’янські тхеквондисти – призери чемпіонату України в Києві

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/08/2024 - 09:19

5 та 7 квітня у місті Київ проходив чемпіонат України з тхеквондо у розділі Пумсе серед всіх вікових груп.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ№1, тренерів Андрія Стовбана та Вʼячеслава Сторчака. Спортсмени чудово виступили на змаганнях та посіли 18 призових місць в особистих, парних, командних виступах та вільному командному пумсе.

Результати вихованців ДЮСШ№1

Особисті виступи:

Кам’янчанин виборов дві нагороди чемпіонату України з параармрестлінгу

Надіслав: ilona , дата: вт, 03/26/2024 - 09:39

З 21 по 23 березня в смт. Воловець, Закарпатської області, проходив Чемпіонат України з параармрестлінгу.

Серед учасників був спортсмен Кам’янського Центру “Незламні”, 43-річний Євген Григір, тренерів Дмитра Сороки та Едуарда Аноткіна.

Спортсмен (перша група по зору) гідно виступив та виборов дві нагороди.  Змагаючись лівою рукою, він посів перше місце, правою – друге.