чемпіонка

У Кам’янському вітали чемпіонку України з боксу

Надіслав: ilona , дата: пт, 06/23/2023 - 10:51

Арина Прищепа, вихованка ДЮСШ №1, здобула перше місце на Чемпіонаті України з боксу, де вона виступала у ваговій категорії до 64 кг.

Турнір проходив у Черкасах з 12 по 18 червня. У ньому взяли участь майже 400 спортсменів із 24 областей України. Подібного роду змагання востаннє відбувалися в цьому місті у 2016 році.

У фінальному поєдинку, підопічна тренера Геннадія Молокова, зіткнулася зі спортсменкою з Чернігова. Хоча й перший раунд був непростим для нашої боксерки, вона змогла зосередити всі свої сили і, в результаті, виборола перемогу.

У Кам’янському вітали чемпіонку Європи з пауерліфтингу

Надіслав: ilona , дата: чт, 05/11/2023 - 20:10

З 2 по 7 травня у датському містечку Тистед відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед всіх вікових груп та дорослих. На змагання у складі збірної України вирушила спортсменка ДЮСШ №2, яка тренується на базі спортивного клубу Power, багаторазова чемпіонка України з різних видів пауерліфтингу, Тетяна Музиченко. По результатам чемпіонату, дівчина стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 52 кг.