В музеї історії Кам’янського відкрилась нова виставка

Надіслав: Александр Бугаев , дата: чт, 04/11/2024 - 07:36
виставка

У середу, 10 квітня, у стінах музею історії міста Кам’янське відкрилась художня виставка “Весняні етюди”.

Про це повідомляє ktoday.com.ua.

Художники подарували присутнім подорож у світ кольору та форм, де живопис, графіка та декоративно-ужиткове мистецтво переплітаються в творах, які підписані ім’ями 15 талановитих авторів, відомих не лише в межах нашого міста. Це Іван Харітонов, Алла Михальчук, Тетяна Бахмат, Ганна Яшина та інші митці.

Презентацію картин на виставці здійснила Марина Чекащенко, завідувачка відділу науково-виставкової роботи, яка  вдало підкреслила кожен твір як унікальний витвір мистецтва та окрему історію.

“Виставка “Весняні етюди” нараховує більше п’ятидесяти картин. І це не лише мистецький захід, а справжня подорож у світ краси і емоцій художників, яка надихає кожного, навіть того, хто не пише картини”, – сказала Марина Черкащенко.

Відвідувачі також мали змогу почути розповіді від самого джерела – художників, які поділилися своїми історіями та мотивацією до творчості.

Більшість полотен на виставці присвячені природі, де перед поціновувачами розкривається панорама, що вражає своєю неповторною красою. Вишукана гра світла і тіні додає глибини, створюючи різноманітні відтінки. У картинах природи відчувається спокій та гармонія, які сповивають душу глядача, віддаючи справжню красу та велич природи.