Пономарьов, Хома й Тополя записали спільну пісню про захисників України (відео)

Надіслав: Margarita , дата: пт, 04/19/2024 - 06:00
співаки

Український співак Олександр Пономарьов випустив нову пісню з українським співаком Михайлом Хомою (Dzidzio) та фронтменом гурту "Антитіла" Тарасом Тополею і презентував кліп на неї.

Пісню "Темна нічка" опублікували на YouTube-каналі Пономарьова, а подробиці про її написання і зйомки кліпу артист напередодні прем'єри розповів головній редакторці видання "ГОРДОН" Олесі Бацман. 

"Темна нічка любить артилериста. Він не спить і б'є лихих ворогів. Захищає рідне українське місто. Нічка заряджає – снаряд полетів", – ідеться в одному з куплетів пісні. 

Текст і музику до "Темної нічки" написав Пономарьов, режисером кліпу став Володимир Шурубура.

"Ця пісня присвячена військовим і про наших військових та їхніх коханих і близьких: матерів, доньок, сестер", – зазначено в наданому виданню пресрелізі. 

Пономарьов розповів "ГОРДОН", що ідея пісні народилася під час поїздок із Хомою до військових на фронт. 

"Одного разу я кажу [військовим]: "Щось у мене нічого не йде. Таке веселе, як "Горить, палає техніка ворожа...", мені здається, зараз не на часі. Що мені зробити?" Вони кажуть: "Ну, зараз війна така липка, в'язка, важка війна зараз іде – не знаємо". Але тут мені прийшла історія із цією піснею. Я її написав у дорозі (здається, ми їхали з Михайлом до військових на Кривий Ріг) і відклав убік. Чомусь вона в мене одразу не викликала [відчуття], що її терміново треба робити. Але, коли я почав писати нову пісню, зрозумів, що мені з голови не виходить та... Відчув, що, можливо, ця пісня зараз і потрібна. Пісня-подяка нашим воїнам, пісня-підтримка наших захисників і нагадування, що їх люблять і чекають", – сказав Пономарьов.

Кліп знімали два дні, зйомки відбувалися в розташуванні однієї з військових частин (артист публікував в Instagram фото, зроблене під час зйомок). 

"Ми два дні знімали – жодної [тривоги]. А тільки режисер сказав: "Стоп, знято!" – буквально через пів хвилини повітряна тривога. Ну як воно може так бути?" – сказав музикант.