У Дніпрі військовий вбив співмешканку

Надіслав: ilona , дата: ср, 09/27/2023 - 10:15
суд

У Дніпрі солдат ЗСУ Олександр Сидоренко отримав три роки позбавлення волі за вбивство через необережність. Про це повідомляє 368.media посилаючись на вирок Амур-Нижньодніпровського райсуду за ч.1 ст.119 КК.

Сидоренко під час мобілізації проходив службу на посаді стрільця мотопіхотного батальйону. У травні цього року, знаходячись у вітальні своєї квартири, він посварився зі співмешканкою. 

"З метою спричинення останній тілесних ушкоджень, в процесі триваючого словесного конфлікту він підійшов до дивану, на якому в той момент на лівому боці лежала жінка. Далі він з-під подушки дістав, придатний для стрільби тренувальний револьвер Flobert PROFI 3. Тримаючи зброю в правій руці, Сидоренко спрямував ствол в зовнішню поверхню правого стегна співмешканку та здійснив дев’ять пострілів. Жінка померла від крововтрати", - йдеться у вироку.

Солдат ЗСУ свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину визнав повністю. Пояснив, що отримав поранення, у зв’язку з чим проходив лікування за місцем проживання. В цей час, близько 2-3 місяців тому, він почав співмешкати з жінкою в квартирі, що належала його матері.

В той день Сидоренко знаходився вдома, вживав алкоголь. Його кохана також була вдома, протягом дня вона скаржилася на погане самопочуття. Ввечері між ними стався конфлікт, в ході якого остання ображала та принижувала його з приводу каліцтва, отриманого внаслідок поранення. Це відбувалося і раніше, в результаті чого він виходив на вулицю і чекав, коли співмешканка заспокоїться. Цього разу він не витримав і, коли жінка лежала на дивані на животі, він взяв під подушкою револьвер. З метою заспокоїти співмешканку він спрямував ствол револьвера в область сідниць та правого стегна жінки та з близької відстані здійснив дев’ять пострілів. Жінка на це ніяк не відреагувала, пізніше вони ще випили горілки і лягли спати на одному дивані. Вранці він чув, що постраждала вставала в туалет, після чого знову лягла спати.

Через деякий час він прокинувся, біля нього на спині лежала вже мертва співмешканка. Він одразу ж викликав поліцію, по приїзду якої було оглянуто труп жінки та револьвер, який на той час він знову зарядив та поклав під подушку. Відстріляні гільзи він викинув на вулицю, тому їх не знайшли. Щиро шкодує про вчинене, оскільки вважав, що тільки завдасть болю співмешканці і вона припинить його принижувати, однак не бажав спричинення їй тілесних ушкоджень, а тим більше смерті.

Чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі.