Солістка Go_A з'явилася повністю оголеною у новому містичному кліпі гурту про русалок (відео)

Надіслав: Margarita , дата: нд, 06/18/2023 - 06:00
Go_A 

Відомий український електро-фолк-гурт Go_A на чолі з фронтвумен Катериною Павленко потішили шанувальників музичною новинкою.

Так, колектив запрем'єрив нову драйвову композицію Rusalochki, а також представив містичний кліп до неї. У відео Павленко приміряла декілька образів – спочатку сміливу сукню з екстремальним розрізом, потім яскраво-червону накидку з капюшоном. А у кінці відео Павленко знялася оголеною, повідомляє tsn.ua.

Трек Rusalochki став другою піснею Go_A, яку вони випустили від початку повномасштабного россійського вторгнення. Як розповіла Катерина, на написання цієї пісні її надихнула фольклорна експедиція, в якій співачка брала участь декілька років тому:

"У фольклорній експедиції Катерина познайомилася з групою бабусь, яких переселили зі своїх домівок у Чорнобильській зоні через катастрофу на електростанції. Ті бабусі показали Каті магічний ритуал проводжання русалок до лісу. Цей досвід дуже надихнув Катерину, і одного дня вона написала "Rusalochki". Ця пісня про те, як знайти себе у світі, де людина назавжди втратила дім. Історія про спробу залишити минуле позаду та спробу жити в новій реальності", - йдеться в описі під відео.

Кліп знімали у Києві час ракетного обстрілу. Поки група працювала на знімальному майданчику, з усіх боків долинали звуки тривоги та вибухи. Бабусі на відео – хранительки українського фольклору з ансамблю "Берегиня", які 2022 року перебували під російською окупацією на півночі України. Незважаючи на величезну небезпеку та довгий шлях, ці бабусі з радістю приїхали та взяли участь у зніманнях.