державне фінансування

Шість ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування на STEM-лабораторії

Надіслав: Margarita , дата: пт, 06/26/2026 - 06:59

Шість майбутніх академічних ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування. Гроші підуть на оновлення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій і лабораторій природничих наук. За ці кошти заклади освіти зможуть придбати сучасне обладнання, мультимедійні засоби та меблі для навчальних кабінетів і лабораторій. Загалом державне фінансування отримають 130 майбутніх академічних ліцеїв у 22 областях України.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство освіти й науки.