У Кам’янському відзначили 20-річчя Видавничого дому «Андрій»
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
Привітав колектив Видавничого дому «Андрій» з 20-річчям заснування та діяльності видавництва.
За двадцять років своєї роботи Видавничий дім «Андрій» став важливою частиною культурного життя Кам’янського. Його діяльність — це збереження історичної пам’яті, популяризація української культури, підтримка науковців, письменників і краєзнавців.