У Кам’янському засудили 17-річного хлопця, який готував диверсію на залізниці
За матеріалами СБУ засуджено неповнолітнього поплічника фсб, який намагався вчинити диверсію на об’єкті Укрзалізниці у Дніпропетровській області.
За доказовою базою Служби безпеки 5 років позбавлення волі отримав 17-річний мешканець м. Кам’янського. На замовлення російських спецслужб він намагався вчинити диверсію на об’єкті залізничної інфраструктури Дніпропетровщини.
За матеріалами справи, представники спецслужб рф завербували фігуранта через Телеграм-канали з пошуку «легких грошей».