відкриття

У Кам'янському відкрили сучасні літні корти

Надіслав: ilona , дата: пт, 06/09/2023 - 14:23

Справжнє спортивне свято відбулося сьогодні, 9 червня, на лівобережжі Кам'янського. На базі ДЮСШ №2 відкрили два сучасних літніх тенісних корта.

Про це повідомляє kamyanske.com.ua.

Вперше в історії лівобережжя

Тенісні корти вперше побудовані на лівобережжі нашого міста, вони сучасні, мають спеціалізоване прорезинене покриття та зону для глядачів. Відкриття кортів надасть можливість спортсменам займатися тенісом та готуватися до змагань вищого рівня.

У Кам’янському капітально відремонтували амбулаторію №5

Надіслав: ilona , дата: пт, 05/19/2023 - 15:58

19 травня відбулося урочисте відкриття модернізованої за грантові кошти Уряду Німеччини амбулаторії №5 Центру надання первинної медико-санітарної допомоги №1, що на лівому березі.

На радість водіям електрокарів: в Україні готують масове відкриття зарядних станцій на АЗС

Надіслав: Margarita , дата: ср, 05/17/2023 - 07:18

В Україні цього року на автозаправних комплексах масово відкриватимуться установки швидкої зарядки транспорту. Про це в інтерв'ю агентству "Укрінформ" заявив голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунального господарства Андрій Герус.

За його словами, на основних автомагістралях вже відкрилися понад 50 таких установок.

"Це означає, що якщо хтось на електромобілі їде з Києва до Львова, в нього буде де заправитися дорогою. І заправка не триватиме багато часу, це можна буде зробити менш ніж за годину", – зазначив Герус.

В Україні розширять список підстав для розкриття банківської таємниці

Надіслав: Margarita , дата: вт, 04/25/2023 - 06:45

Кабінет міністрів підтримав законодавчу ініціативу щодо розширення переліку підстав для розкриття банківської таємниці. Запропонованим Мінреінтеграції законопроектом вносяться зміни до закону про банки та банківську діяльність, повідомила прес-служба міністерства.

Йдеться про випадки застосування санкцій, виявлення та розшуку активів політичних партій, заборонених судом, а також встановлення нотаріусами опіки над майном зниклих безвісти осіб.

У Кам’янському запрацювала нова стоматологічна поліклініка

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/03/2023 - 14:41

Сьогодні у Кам'янському після реконструкції почала працювати перша стоматологічна поліклініка, розташована на проспекті Тараса Шевченка, 31/32.

Нове життя старої будівлі

Парки Кам'янського готові до відкриття (відео)

Надіслав: ilona , дата: пт, 03/31/2023 - 17:14

За дорученням міського голови Андрія Білоусова парки культури та відпочинку Кам’янського закінчують підготовку до відкриття нового сезону з 1 квітня.

Детальніше - в сюжеті ТРК МІС.

 

Кам'янчан запрошують на відкриття парків

Надіслав: ilona , дата: пт, 03/31/2023 - 14:12

Незважаючи на погоду, кам'янчан запрошують відвідати Парки Кам'янського.

Майстрів запрошують взяти участь у виставці-продажі своїх поробок, а відвідувачів - послухати концерт та отримати задоволення!

Відкриття - 1 квітня, правий берег - з 11:00 до 15:00, лівий берег - з 15:00 до 18:00.

р