Екологія

Майже 290 проб питної та річкової води: в Дніпропетровські області проводять щотижневий моніторинг

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 08/30/2023 - 18:17

На Дніпропетровщині регулярно перевіряють якість питної води та стан річок. Особлива увага територіям, що постраждали від підриву окупантами Каховської ГЕС. Загалом минулого тижня взяли майже 290 проб. Про результати їх дослідження говорили під час брифінгу в обласній військовій адміністрації. 

Неприємний запах у Кам’янському викликаний цвітінням води

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 08/23/2023 - 14:49

Останніми днями мешканці міста почали відчувати неприємний запах, особливо його концентрація спостерігалась на водосховищі в районі ГЕС . 

У Кам’янському розберуться з підприємством-забруднювачем

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 07/14/2023 - 15:43

Про це повідомив голова Кам’янської РВА Олег Гапіч.
«Враховуючи чисельні звернення громадян Південного району м.Кам’янського, щодо шкідливих викидів у повітря від підприємства, що знаходиться за адресою вул. Вербицького 3Г, сьогодні на засіданні штабу територіальної оборони Кам`янського району було надано доручення Кам`янський міській раді, відповідним службам та правоохоронним органам розібратися в ситуації що склалася.

Історія «радіаційної» помилки в Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 07/11/2023 - 11:22

У понеділок вдень сенсаційна звістка облетіла Кам’янське – нібито Павлоградський хімзавод (скорочено ПХЗ) має намір розпочати в нашому місті будівництво сховища для відходів ядерного виробництва. 
Цю новину розповсюдило відоме київське Інтернет-видання. Одразу ж у Кам’янському виникли питання – навіщо у нашому місті, де й так є такі сховища та чимало заражених радіацією предметів і площ на території колишнього Придніпровського хімзаводу (скорочено теж ПХЗ), будувати чергове небезпечне звалище?

Під Кам’янським на Блакитному озері з'явився водний патруль

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 07/10/2023 - 11:11

У липні 2023 року на Блакитному озері (поряд з містом Кам'янське/Дніпродзержинськ) вперше з'явився водний патруль. Перший рейд на патрульному катері відбувся у суботу, 8 липня, представники водної поліції вивчали особливості озера та спостерігали за поведінкою відпочиваючих. На думку екологічної організації «Голос Природи», робота водного патруля на Блакитному озері допоможе ефективніше боротися з порушниками.

Очільник екокомісії Кам'янського: "Теракт на Каховській ГЕС - злочин проти українського довкілля і населення. Він має знищити економіку агресора"

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 06/16/2023 - 19:24

Підрив дамби Каховської ГЕС, який окупаційні війська здійснили 6 червня, матиме катастрофічні наслідки для довкілля України і населення кількох регіонів. Відповіддю з боку світової спільноти має стати радикальний санкційний тиск і впровадження екорепарацій, як окремого виду компенсацій. Таку думку висловив голова екологічної комісії м. Кам'янського Олександр Лукашов в своєму блозі "Кухня війни або "Экогеноцид по-освободительски". 

Майбутні екологи Кам’янського вивчали місто

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 06/16/2023 - 13:29

Департамент екології та природних ресурсів міської продовжує цикл екологічних заходів на території міста. Так, цього разу департаментом було ініційовано та проведено виїзну екскурсію в рамках навчальних практик для здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти. Студенти-екологи Дніпровського державного технічного університету відвідали антропогенно перетворені ландшафти нашого міста за маршрутом промисловий ландшафт і промислова ситуація у Кам’янському.

Кам'янське - у світовому екологічному русі

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 05/10/2023 - 19:40

Про це повідомляє мер Андрій Білоусов.
«Кам’янське долучилося до наймасштабнішого у світі руху з клімату та енергії. 
Сьогодні у місті Львів беру участь у конференції «Угода мерів в Україні»: працюємо разом над зеленим відновленням. 
Із 2015 року Кам’янське є підписантом Угоди мерів. Підтримуємо ініціативу Європейського Союзу щодо підвищення енергоефективності.