Консультація

Безпека учасників освітнього процесу під час навчання: поліція надала нові алгоритми та роз’яснення

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 12/04/2023 - 07:08

16 листопада цього року Освітній омбудсмен України на своєму офіційному веб-сайті (https://eo.gov.ua) розповів про набрання чинності спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства освіти і науки України від 18.08.2023 № 685/1013 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 вересня 2023 р.

Як отримати лікарняний вагітним жінкам за кордоном: роз'яснення МОЗ

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 12/01/2023 - 08:35

14 листопада цього року Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) на своєму офіційному веб-сайті (https://moz.gov.ua) опублікувало роз’яснення-відповідь на важливе питання: як вагітним жінкам отримати лікарняний лист, якщо вони знаходяться за кордоном. Зараз розповімо про це більш детально. 

Що важливо знати вагітним жінкам, які були вимушені виїхати за кордон

Як і куди скаржитись військовим, якщо їхні права порушують: відповідь Уповноваженого з прав людини

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/30/2023 - 08:18

10 листопада цього року на офіційної сторінці в соціальної мережі Facebook (https://www.facebook.com/office.ombudsman.ua) Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець надав важливу відповідь на питання: хто зараз стоїть на захисті прав військовослужбовця, коли його права порушує командир? Про це розповімо в цієї публікації.

Куди скаржитись, якщо командир порушує права військовослужбовця

Посилено заходи впливу до банків з боку НБУ: роз’яснення регулятора

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 11/29/2023 - 07:22

7 листопада цього року Національний банк України (НБУ) на своєму офіційному веб-сайті (https://bank.gov.ua) повідомив про те, що Національний банк вніс зміни до Положення, яке регулює порядок застосування заходів впливу до банків. Це зроблено з метою посилення нагляду за дотриманням банками законодавства України та нормативно-правових актів НБУ, у тому числі тих, що регулюють діяльність на платіжному ринку та з питань готівкового обігу. Розповімо про це більш детально.

Відтепер вагітні час відпустки можуть обирати самостійно: Мінздрав роз’яснює

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 11/28/2023 - 07:12

10 листопада цього року Міністерство охорони здоров’я України на своєму офіційному веб-сайті (https://moz.gov.ua) опублікувало статтю під заголовком: «Коли саме йти у декретну відпустку? Відтепер вагітні час відпустки можуть обирати самостійно». Розповімо про це більш детально. 

Майбутні мамичас відпустки зможуть обирати самостійно

Житлова субсидія на житлово-комунальні послуги: кому і коли субсидія не призначається

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 11/27/2023 - 07:48

Продовжується новий опалювальний сезон. З метою надання фінансової допомоги насамперед незахищеним верствам населення уряд продовжує реалізовувати програму житлових субсидій, у тому числі для часткового покриття витрат населення на послуги опалення. Тому тим громадянам і сім’ям, які ще не оформили для себе житлові субсидії, варто скористатися цією державною допомогою.

У разі підозри на коронавірус чи потрібна самоізоляція: роз’яснення МОЗ

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/16/2023 - 07:46

7 листопада цього року Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) на своєму офіційному веб-сайті (https://moz.gov.ua) опублікувало роз’яснення-відповідь на важливе питання: «COVID-19: що робити у разі підозри на захворювання і чи потрібна самоізоляція?» Зараз розповімо про це більш детально. 

Загроза хвороби від коронавірусу залишається

Як пройти перекомісію людям з інвалідністю під час воєнного стану

Надіслав: slavkin1 , дата: ср, 11/15/2023 - 07:12

2 листопада цього року Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) на своєму офіційному веб-сайті (https://moz.gov.ua) опублікувало роз’яснення-відповідь на важливе питання щодо того, як пройти перекомісію людям з інвалідністю під час воєнного стану. Зараз розповімо про це більш детально. 

Зараз діє спрощений порядок проведення МСЕК

Державна допомога при народженні дитини та інші соціальні виплати батькам в 2023 році

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 11/14/2023 - 07:24

1 листопада цього року інтернет-портал «ФАКТИ ICTV» (https://fakty.com.ua)
опублікував інформаційний матеріал щодо державної соціальної грошової допомоги на дітей в 2023 році. зараз розповімо про це більш детально. 

Кожна родина з дітьми має право на допомогу від держави

Житлові субсидії та опалювальний сезон: актуальні роз’яснення НСССУ

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 11/13/2023 - 07:04

31 жовтня цього року Національна соціальна сервісна служба України на своєму офіційному веб-сайті (https://nssu.gov.ua) опублікувала корисну інформацію під назвою: «Житлова субсидія: звернення до ПФУ». З початком опалювального сезону, зазначають в Національної соціальної сервісної службі,фахівці зібрали для громадян перелік актуальних запитань щодо оформлення житлової субсидії.Тож і ми разом зі Нацсоцслужбою надаємо відповіді на декілька ключових питань.

Коли я можу звернутися за субсидією?