На Дніпропетровщині викрили схему привласнення коштів під час закупівель для транспорту
У Кривому Розі слідчі задокументували схему розкрадання понад 2 мільйонів гривень бюджетних коштів комунального підприємства.
Правоохоронці провели 26 санкціонованих обшуків та повідомили про підозру трьом фігурантам.
За даними слідства, посадовці комунального підприємства та керівники комерційних структур організували схему привласнення бюджетних коштів під час закупівлі товарів і послуг для обслуговування транспорту.