Понад тисячу знищених дерев: на Дніпропетровщині затримали дві групи "чорних" лісорубів
14 млн грн збитків довкіллю та понад 1000 знищених дерев – на Дніпропетровщині викрито дві групи у складі 15 осіб.
Підозрювані протягом пів року систематично здійснювали незаконну вирубку лісозахисних смуг у Павлоградському районі для продажу. Серед викритих "лісорубів" — двоє працівників правоохоронних органів.
15 особам повідомлено про підозру за фактом незаконної порубки, перевезення, зберігання та збуту лісу, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).