Метінвест

Ахметов відкриває нове підприємство в Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 04/13/2023 - 10:18

Група Метінвест розпочала процес об’єднання Запорізького ливарно-механічного заводу і Криворізького ремонтно-механічного заводу в єдине підприємство – ЗЛМЗ – з філіями у Запоріжжі, Кривому Розі та Кам’янському. Про це повідомляє пресс-служба компанії.
Мета інтеграції підприємств – підвищення операційної ефективності ремонтних підрозділів групи Метінвест та збереження виробництва в умовах повномасштабної війни. Очолюватиме новоутворене підприємство діючий виконуючий обов’язки генерального директора Запорізького ливарно-механічного заводу Ігор Долгозвяго.

Єдина родина: на Каметсталі співробітники-переселенці отримали допомогу від колег з іноземних підприємств Метінвесту для облаштування побуту

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 03/30/2023 - 14:26

Група Метінвест продовжує підтримувати співробітників, які постраждали під час війни. На Каметсталі допомогу в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» отримали співробітники, помешкання яких зазнало пошкоджень від ворожих обстрілів і при цьому виховують двох та більше неповнолітніх дітей.

Каметсталь працювала на 25% від довоєнного рівня

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 03/27/2023 - 13:51

Через війну Метінвест втратив операційний контроль над двома комбінатами в Маріуполі - "Азовсталь" та ММКІ, - на які припадало близько 40% виробництва української сталі. А заводи, розташовані на підконтрольній Україні території, працюють менше ніж третина своєї потужності. Зокрема, у грудні 2022 року металургійні комбінати “Каметсталь” та “Запоріжсталь” були завантажені на 25% та 33% від довоєнного рівня відповідно.