презентація

Пономарьов презентував пісню “Миліша” разом із Хомою, Тополею й Alekseev (відео)

Надіслав: Margarita , дата: ср, 08/23/2023 - 06:00

Український співак Олександр Пономарьов 22 серпня на своєму каналі в YouTube презентував кліп на пісню "Миліша", яку записав разом зі своїми колегами – українськими артистами Михайлом Хомою, Тарасом Тополею й Alekseev.

У Кам'янському відома письменниця презентувала нову книгу

Надіслав: ilona , дата: ср, 05/31/2023 - 11:07

Відома українська письменниця, лауреатка Національної премії імені Тараса Шевченка, Галина Пагутяк 25 травня презентувала у Кам'янському, в Музеї історії міста, свою нову книгу.

Директорка Кам’янського музею представила "Козака Мамая" у Львові

Надіслав: ilona , дата: пн, 03/27/2023 - 14:41

В умовах війни дуже важливо відчувати пульс культурного життя України. Нещодавно директор Музею історії міста Кам’янське Наталія Буланова мала честь виступити у Львові на презентації художнього альбому «Козак Мамай» непересічного українського художника, заслуженого діяча мистецтв України Ореста Скопа, якого можна назвати енциклопедистом мамайського малярства.

Леся Нікітюк підкорила Мережу чуттєвим треком у дуеті з учасником "Голосу країни"

Надіслав: Margarita , дата: пн, 03/27/2023 - 06:47

Телеведуча Леся Нікітюк продовжує відкривати для шанувальників свої співочі таланти. 

Цього разу зірка "Орла та решки" представила дуже чуттєву та ліричну пісню про кохання у дуеті з учасником шоу "Голос країни-9" Олександром Тесленко, повідомляє tsn.ua.

"До речі, кажуть, що в мене вийшла нова пісня. До речі, кажуть, що дуже хороша", - з гумором представила новий трек Леся в своєму Instagram.