Ремонти

У Кам’янському ремонтують житловий фонд

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 11/02/2023 - 08:01

Фахівцями продовжується виконання робіт по поточним та позаплановим ремонтам конструктивних елементів, інженерних мереж і обладнання в житлових будинках, що знаходяться в управлінні КП «Добробут». Про це повідомили на підприємстві.
«За адресою: Т. Шевченка, 33 (4п.), проводяться роботи зі заміни каналізаційного випуску із старих металевих на нові пластикові, оскільки термін служби старих випусків вже давно вичерпав себе. 

У Кам’янському передбачено модернізувати 50 підвалів – фото, відео

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 08/21/2023 - 19:14

Ще 2016 року міською владою у Кам’янському були створені Єдина диспетчерська та аварійна служби, які утримуються за рахунок міського бюджету. За період їхньої  роботи виконано близько 200 тисяч заявок мешканців. Тобто аварійна служба відпрацьовує біля 100 заявок в день. 

«Добробут» ремонтує житло у Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 07/20/2023 - 15:19

Робітниками комунального підприємства «Добробут» 19 липня було встановлено піддашок для мешканців будинку за адресою: вул. Республіканська (нині – УДА), 47. Про це повідомили в «Добробуті». 
«Початково зробили заміри, наступним кроком була підготовка матеріалів та сконструйовано основу для козирка за розмірами, згодом встановлено та відрегульовано для задовільного результату!

Адреси ремонтів в Кам’янському

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 07/13/2023 - 13:16

З метою відновлення належної роботи каналізаційної системи, працівниками комунального підприємства «Добробут»  було проведено ремонтні роботи випуску каналізації житлового будинку №19 (1 під’їзд) за вулицею Механізаторів. Вилучено велику кількість різних відходів, які не давали змогу випуску належно працювати. Про це повідомили в «Добробуті».
«Нагадаємо! Заборонено засмічувати внутрішньобудинкові каналізаційні мережі твердими побутовими відходами та залишками від продуктів харчування!

Надійний дах для юних кам’янчан - фото

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 05/26/2023 - 14:54

Як ми вже повідомляли, нинішнього року у Кам’янському тривають масштабні ремонти закладів освіти, а також ведеться перебудова приміщення колишнього музею ДМК в ляльковий театр.
У трьох закладах освіти – ліцеях №№ 7 і 30, а також в Лівобережному будинку дитячої творчості – ведеться ремонт даху.