Брехня

Реалії Кам’янського: брехливе відео від недолугої «опозиції»

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 12/26/2023 - 19:34

Хоча влада України ще й досі не визначилась – бути чи не бути президентським, парламентським та місцевим виборам у 2024 році – дехто вже почав активно готуватись до майбутніх перевиборчих перегонів. В тому числі – і в окремо взятому Кам’янському.
Як це, на жаль,  часто буває, підготовка до виборів почалася з бруду, яким щедро поливають політичних опонентів. Причому тему для чорного піару обирають найбільш актуальну і болючу зараз – закупівлі для Збройних Сил України. Втім, про все по порядку.

Оля Полякова розкритикувала відомих блогерів та розкрила про них правду

Надіслав: Margarita , дата: вт, 11/14/2023 - 06:00

Українська співачка Оля Полякова неочікувано розкритикувала українських блогерів.

У новому випуску "Дорослих дівчат" артистка зазначила, що в соцмережах показують несправжню картинку. Блогери публікують знімки з купою фотошопу, а також хизуються нереальним життям. До прикладу, Полякова згадала про одного відомого в Мережі чоловіка, який хизувався новим Porsche та заявляв, що й дружині своїй купив. Однак співачка говорить, що це все брехня. Конкретних імен Оля не стала називати, повідомляє tsn.ua.

Навіщо брехливі ЗМІ пишуть про занепад підприємства «Кам’янський авторемзавод»

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 10/27/2023 - 13:56

Інформація, яку нещодавно оприлюднив сайт «Дніпро Оперативний» та інші недобросовісні ЗМІ про те, що ТОВ «Кам’янський авторемзавод» порізали на метал та кинули – відверта брехня. По-перше, підприємство ніколи не перебувало у власності міста чи у комунальній власності. Є і залишається приватним.
До 2018 року підприємство знаходилосяу занепаді. Було відрізане від всіх комунікацій та електропостачання, виробничі приміщення знаходились в напівзруйнованому стані, промислове обладнання було відсутнє.

Як кам’янський опозиціонер «не зміг бути вдома»

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 09/28/2023 - 16:07

Днями у житті Кам’янського відбулась вельми цікава подія – аутсайдер минулих парламентських та місцевих виборів, екс-депутат міськради та «опозиціонер» Андрій Іванченко все ж таки потрапив під мобілізацію та нині служить в лавах Збройних Сил України. 
Про це сам Іванченко поспішив повідомити в соціальних мережах.

Дніпровський політик щодо брехливих англосаксів

Надіслав: slavkin1 , дата: сб, 07/15/2023 - 07:41

Схоже, багато українських політиків після саміту НАТО у Вільнюсі починають добре розуміти справжню політику США та Британії щодо війни з Росією. Так, дніпровець Загід Краснов відкрито звинуватив американців та британців у брехливих обіцянках і тиску на українську владу.
«Усі обговорюють іронічну відповідь нашого Президента міністру оборони Великої Британії Бену Воллесу, який зажадав більше вдячності від України за військову допомогу. У бік Президента лунає багато критики, навіть наш посол у Великій Британії назвав іронію Зеленського недоречною.

У Дніпрі Інтернет-видання вдруге пошилося в дурні

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 04/07/2023 - 17:37

Здається, сайт «Дніпровська панорама», який незалежні журналісти Дніпра називають «помийкою», вирішив виправдати це «високе» звання.
Щоб якось підняти свій невисокий рейтинг та відпрацювати гроші, які вкладають господарі, журналісти цього сайту вирішили публікувати побільше «чорнухи». Та писати такі матеріали про події у Дніпрі «панорамними» не ризикують (неважко здогадатися, чому), ось вони і обрали собі територію для брудних дописів – місто Кам’янське. 

Як збрехав сайт з Дніпра

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 04/06/2023 - 20:12

Днями дніпровський сайт «Дніпровська панорама» оприлюднив статтю про те, що у Кам’янському мерія начебто поклала витрати Департаменту житлово-комунального господарства і будівництва на платників податків.
Мова у статті цього сайту, який незалежні журналісти Дніпра називають «помийкою», йде про те, що у бюджеті Кам’янського закладено 150 тисяч гривень на судові витрати департаменту ЖКГБ. Тобто, робить висновок автор статті, ці витрати перекладаються на кишені містян.