Театр

Театр Каменского готовит очередную премьеру

Опубликовано ilona - ср, 03/22/2023 - 11:55

Театр им. Леси Украинки порадует каменчан весенней премьерой. На Новой сцене театра зрителям представят спектакль по классике украинской литературы — комедию с элементами грусти «Кайдашева семья».

«Без «Кайдашевої сім’ї» ми вже не уявляємо ні українську літературу, ні репертуар сучасних театрів. 
Вітаємо всіх поціновувачів повісті Івана Нечуя-Левицького – нарешті цей український трилер буде втілений і на кам’янській сцені!
Прем’єра запланована на 21 квітня. Квитки вже у продажу!», - сообщили в театре.

Театр Кам'янського запрошує на прем'єру вистави "Хто я є?"

Опубликовано slavkin1 - вс, 03/19/2023 - 10:35

24 березня прем’єрою вистави-провокації «Хто я є?» Театр ім. Лесі Українки відкриває новий театральний простір – «Сцену на сцені». Глядачі будуть знаходитись не в залі, а сидіти на стільцях безпосередньо на сцені поряд з акторами, задіяними у виставі. Основна ідея театральної провокації полягає в тому, що глядачі також можуть бути задіяні у виставі - актори будуть провокувати їх на певні дії і реакції.

Прем’єра у Кам’янському: так хто ж убивця?

Опубликовано slavkin1 - вс, 03/12/2023 - 11:13

Якщо проаналізувати репертуар більшості театрів, можна прийти до висновку: жанр детективу зазвичай незаслужено проігнорований. Тому дуже приємно, що очікувана прем’єра у Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки, - це постановка одного з найпопулярніших, проте водночас маловідомого детективу.
Таке дивне протиріччя пояснюється просто: люди звикли детективи читати, а не дивитися на сцені. І у Агати Крісті, чиї книги, здається, перечитали усі, є тільки одна п’єса, та сама «Мишоловка», яку нарешті мали можливість побачити і ми.

Комедія «Вечеря дурнів» повертається в репертуар Кам’янського театру ім. Лесі Українки

Опубликовано slavkin1 - ср, 03/08/2023 - 12:04

18 березня після тривалої перерви на сцену театру ім. Лесі Українки повертається французька комедія «Вечеря дурнів» у постановці заслуженого діяча мистецтв України Віктора Попова. Ця комедія займає особливе місце в репертуарі театру Кам’янського, оскільки не тільки завжди викликає у глядачів щирий сміх, а й підіймає досить серйозні питання порядності та моральності, змушує задуматися про справжні цінності нашого життя: дружбу, кохання та вірність.

Афіша Кам’янського театру ім. Лесі Українки на 09-12 березня

Опубликовано slavkin1 - вс, 03/05/2023 - 13:55

Цього тижня театр Кам’янського підготував для глядачів різноманітну програму: у репертуарі театру детектив, комедія, концерт і казка. 
НОВА СЦЕНА, КАМЕРНА ЗАЛА (вул. М. Лисенка, 24)
9 березня, 18:00 – «УКРАЇНСЬКА РАПСОДІЯ», концерт поширеного складу камерного оркестру під керуванням зас. артиста України Олександра Володіна.

Сегодня в Каменском пройдет благотворительный концерт

Опубликовано elena - сб, 03/04/2023 - 10:30

Сегодня, 4 марта, на Новой сцене театра им. Леси Украинки состоится благотворительный концерт под названием "Разом до Перемоги".

Мероприятие организовано Молодежным советом Каменского при поддержке управления молодежи и спорта. На сцене театра выступят учащиеся Каменского профессионального музыкального коледжа им. Мирослава Скорика.

Также донаты на помощь ЗСУ можно передать по ссылке: https://send.monobank.ua/jar/134Zjd3HW

У Кам’янсмькому з концертом виступлять «Ветерани космічних військ» та Ігор Ласточкін

Опубликовано slavkin1 - чт, 03/02/2023 - 14:01

13 березня на Новій сцені Театру ім. Лесі Українки відбудеться гумористичний концерт «Імпровізація» за участю чемпіонів проекту «Ліга Сміху» -  команди «Ветерани космічних військ» а також відомого коміка та шоумена Ігоря Ласточкіна.
«Імпровізація» - це серія благодійних гумористичних концертів по всій Україні для підняття бойового духу та допомоги ЗСУ. Це шоу не має сценарію, і все, що відбувається на сцені, коміки придумують тут і зараз разом із глядачами.

Афіша Кам’янського Театру ім. Лесі Українки на 3-5 березня

Опубликовано slavkin1 - вс, 02/26/2023 - 16:19

Театр ім. Лесі Українки обіцяє цього тижня своїм глядачам максимально веселу програму: дорослим глядачам на вибір пропонуються аж три комедії, а діти зможуть подивитись веселу музичну казочку.

Театр ім.Лесі Українки запрошує кам’янчан до «Парку Рандеву», щоб разом весело провести зиму

Опубликовано slavkin1 - чт, 02/23/2023 - 12:08

26 лютого у Камерній залі Нової сцени театру  ім. Лесі Українки відбудетьсячергова шоу-програма «ПАРК РАНДЕВУ». Як зазначають у театрі, саме 26 лютого традиційно у нашій країні заведено «із зимою прощатися та весну зустрічати».  Тому саме в цей день театр збираємо своїх друзів, прихильників і всіх, хто бажає весело провести час у«Парку Рандеву», який цього разу відкриє двері всім бажаючим під вивіскою «ВЕСНЯНА ІМПРЕЗА».