чемпіонат Європи

Кам’янський веслувальник став бронзовим призером чемпіонату Європи

Надіслав: ilona , дата: вт, 07/02/2024 - 10:26

З 27 до 30 червня у Братиславі (Словаччина) проходив чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 36 країн Європи. Також серед учасників був вихованець кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Захар Іванчук. Він добре виступив та завоював 3 місце в олімпійській дистанції С2 Junior men 1000. Також спортсмен виконав норматив майстра спорту України.

Тренери вихованця Григорій Коломоєць та Віктор Міронов.

Кам’янські черлідери вибороли золоті медалі на чемпіонаті Європи в Норвегії

Надіслав: ilona , дата: пн, 07/01/2024 - 11:26

Збірна Україна завершила XII чемпіонат Європи з черліденгу, що проходив в норвезькому Ослофьорді з 28 по 30 червня, повідомляє kamyanske.com.ua

Українські черлідери вибороли золоті медалі в наступних видах змагальної програми:

Кам’янські черлідери у складі збірних України змагатимуться на чемпіонаті Європи

Надіслав: ilona , дата: вт, 06/25/2024 - 10:51

З 28 по 30 червня в норвезькому Ослофьорді відбудеться XII чемпіонат Європи з черліденгу. У змаганняз візьмуть участь і спортсмени Кам’янського.

Представниці Школи черліденгу СК “Прометей” та ДЮСШ №2 у складі збірних будуть представляти Україну на міжнародній спортивній арені.

Кам’янчанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з шашок

Надіслав: ilona , дата: пн, 06/10/2024 - 12:37

Тріумфально для української збірної завершився чемпіонат Європи з шашок-100, що відбувся у К'янчіано-Терме (Італія) з 2 по 9 червня.

Змагаючись у трьох програмах – класичній, швидкій та блискавичній – наші спортсмени вибороли 4 медалі різного ґатунку. У класичній програмі збірна України серед жінок посіла перше місце.

Кам’янські каратисти стали призерами чемпіонату Європи в Болгарії

Надіслав: ilona , дата: пн, 05/20/2024 - 18:02

18 та 19 травня в болгарському місті Варна проходив 37 відкритий чемпіонат Європи з Кіокушин карате The 37th European Weight Category Karate Championship.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 20 країн, це більше 700 учасників. За два дні було проведено приблизно 450 “куміте” і виконано більше 150 “ката”. У складі збірної України свою майстерність демонстрували й бійці Кам’янського, які добре виступили та посіли призові місця.

У Камʼянському вітали призера чемпіонату Європи з армреслінгу

Надіслав: ilona , дата: чт, 05/16/2024 - 12:23

З 8 по 9 травня у словацькій Братиславі відбувся чемпіонат Європи з армреслінгу. У турнірі взяли участь 1100 спортсменів з 29 країн, 90 з них представляли Україну.

Про це повідомляє kamyanske.com.ua

Серед пара-спортсменів змагався кам’янчанин Євген Григір, тренерів Едуарда Аноткіна та Дмитра Сороки. В боротьбі на праву та ліву руки у ваговій категорії 80 кг спортсмен здобув дві бронзові медалі.

Кам’янські спортсмени – призери чемпіонату Європи з козацького двобою

Надіслав: ilona , дата: пн, 05/06/2024 - 10:24

З 3 по 5 травня у Сан-Маріно пройшов чемпіонат Європи з козацького двобою. У змаганнях взяли участь 562 спортсмени з різних країн Європи, повідомляє kamyanske.com.ua

Збірну команду України представляли спортсмени кам’янської ДЮСШ №1. Вони гідно виступили та посіли призові місця.

Кам’янські тенісистки стали срібними призерками чемпіонату Європи

Надіслав: ilona , дата: пн, 02/12/2024 - 11:01

З 9 по 11 лютого в Сандерленді, Велика Британія, проходив зимовий командний чемпіонат Європи з тенісу серед дівчат до 12 років Tennis Europe Winter Cup by Dunlop, повідомляє kamyanske.com.ua

У складі збірної команди України були вихованки кам’янської ДЮСШ№3 Кочерженко Марія та Кузнецова Анна, тренера Сергія Козченко, а також киянка Ніка Кошкарова.

У фіналі дівчата змагалися зі спортсменами з Румунії, Естонії та Великої Британії.

Кам’янські тенісистки пробилися у фінал чемпіонату Європи

Надіслав: ilona , дата: пн, 01/29/2024 - 10:08

З 26 по 28 січня у місті Раковник (Чехія) проходив зимовий командний чемпіонат Європи з тенісу серед дівчат до 12 років, повідомляє kamyanske.com.ua

Вихованки кам’янської ДЮСШ №3, тренера-викладача Сергія Козченко, Марія Кочерженко та Анна Кузнецова у складі збірної команди України посіли 2 місце серед таких країн, як Франція, Молдова, Греція, Бельгія, Чеська Республіка та Данія.

Марія та Анна обіграли з рахунком 3:0 бельгійок та молдаванок, проте поступилися команді Чехії 1:2.

Кам’янчанин виборов три золоті медалі на чемпіонаті Європи з ушу

Надіслав: ilona , дата: чт, 12/21/2023 - 15:29

З 13 по 18 грудня в турецькому місті Кумбургаз відбувся чемпіонат Європи з ушу серед дорослих, юніорів та юнаків, повідомляє kamyanske.com.ua

Змагання зібрали 425 учасників із 20 країн. Дніпропетровську область у складі збірної України представив керівник кам’янського осередку Української федерації ушу та міської громадської організації “Центр бойових мистецтв “Спарта”, тренер з ушу вінчун в Ліцеї №5 імені Галини Романової, Андрій Шамардін.